Під електронною петицією за збереження Кірпічки в Ужгороді залишилося зібрати всього 44 підписи

Ця ініціатива є важливою, оскільки за свідомої бездіяльності мерії є висока ймовірність, що Кірпічка, сквер на площі Богдана Хмельницького, зелена зона по вул. Можайського таки будуть втрачені громадою міста

Під електронною петицією за збереження Кірпічки в Ужгороді залишилося зібрати всього 44 підписи

Електронна петиція за збереження території і облаштування парку Перемоги (Кірпічка)  в обласному центрі Закарпаття вже зібрала 206 підписів з 250 необхідних.

Таким чином до 22 листопада залишилося зібрати всього 44 підписи.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, мешканка Ужгорода Валерія Усманова зареєструвала на сайті міської ради петицію, якою владу міста просять уберегти від забудови зелену зону, на якій в перспективі постане відновлений парк Перемоги, відомий серед містян як "Кірпічка".

Збір підписів під петицією триває до 22 листопада. Автори та ініціативна група зі збереження "Кірпічки" просять містян залишити свій голос під петицією, таким чином долучивщись до збереження ще однією зеленої зони для містян. Для того, аби думку містян було почуто, під документом необхідно зібрати 250 підписів.

Як ідеться в петиції, "На XVII сесії міської ради планується розгляд проекту рішення “Про надання дозволів на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)”. Пунктом 5.3. цього проекту рішення передбачається надання дозволу Департаменту міського господарства на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 6,0000 га на земельні ділянки площами 1,4006 га, 0,4485 га та 4,1509 га по вул. Заньковецької з подальшою реєстрацією комунальної власності. Наслідком цієї маніпуляції буде знищення перспективи відновлення парку Перемоги та розтоптані очікування більшості жителів житлового масиву вулиць Минайська, 8-Березня та Заньковецької".

З огляду на це авторка петиції звертається до всіх депутатів міської ради та міського голови утриматись від голосування за цей пункт рішення. "Воно шкідливе для теперішніх та майбутніх поколінь ужгородців. Бо втрата цієї цілісної зеленої зони на 8,5 гектарах у щільній багатоквартирній забудові не може бути компенсована, осеільки найближчий парк знаходиться аж за 5 кілометрів", - зазначається в петиції.

Вже після реєстрації цієї петиції на сесії Ужгородської міськради 9 листопада депутати не підтримали продовження договору оренди из потенційними забудовниками, який втрпачає сиду у грудні поточного року. Однак, як зауважила в своєму блозі правник Наталія Майстренко, за свідомої бездіяльності мерії є висока ймовірність, що Кірпічка, сквер на площі Богдана Хмельницького, зелена зона по вул. Можайського таки будуть втрачені громадою міста.

13 листопада 2017р.

Теги: петиція, Кірпічка

Коментарі

Адмін 14.11.2017 / 05:41:31
Залишилося 26 підписів

Вуву 13.11.2017 / 21:43:49
Хай карпатська січ докладеться ... Але в них така патріотична акція в планах непрописана ... І "кричалок" таких нема.

НОВИНИ: Соціо

18:20
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 2
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 8
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 14
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
» Всі новини