10 років в'язниці присудили водію на Закарпатті, котрий п'яним збив на смерть двох пішоходів

Виноградівським районним судом, за участі прокурорів Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури постановлено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні про кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб).

10 років в'язниці присудили водію на Закарпатті, котрий п'яним збив на смерть двох пішоходів

Так, 9 листопада 2017 суддею Виноградівського районного суду оголошено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні, скерованому до суду прокуратурою Закарпатської області, публічне обвинувачення у якому підтримувалось начальником Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури за обвинуваченням 25-річного мешканця Виноградівського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 286 КК України. 

Згідно з обвинуваченням, мешканець Виноградівщини, керуючи автомобілем марки «Мерседес Віто» у стані алкогольного сп’яніння, порушуючи Правила дорожнього руху України, допустив наїзд на двох пішоходів, які рухалися у зустрічному напрямку краєм проїжджої частини дороги та правим узбіччям, в результаті чого потерпілим спричинено тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до їх смерті.

Суд, оцінивши надані стороною обвинувачення докази, погодився з доводами прокуратури та визнав мешканця Виноградівщини винними у скоєнні кримінального правопорушення, засудивши його до покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

13 листопада 2017р.

Теги: водій, пішоходи

Коментарі

давидково 14.11.2017 / 17:40:43
а коли будуть судити балажку котра пянов убила 3 людей.ся гнида дале издить и смиеся на тий тойоти за рулом.и се нормальна держава.

Микола 13.11.2017 / 22:49:10
А що з справою прокурора Зузака який пяний вбив 2-х людей?

Аморович 13.11.2017 / 19:50:57
Я з усіма вже розрахувався і на церкву гроші даю, а Петруня після того як убив мужика став прокурором області і нормально, що вам Аморович винуватий.

юра 13.11.2017 / 18:58:33
Всіх тих суддів чекає верховний суд божий, і всі вони понесуть покарання кожен за свої діяння і їхні сімї..

Копча 13.11.2017 / 17:36:44
Про те суддя-виродок Амарович досі на свободі ось таке вибіркове правосуддя від наскрізь гнилої судової системи.((( У цієї держави нема майбутнього.

НОВИНИ: Кримінал

18:05
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 14
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
15:26
У Воловці чоловік побив дружину та напав на правоохоронців Фото новина
13:29
/ 5
СБУ викрила канал незаконного перетину кордону через газову трубу на Закарпатті Фото новина
10:06
Поліція перевіряє походження медичних відходів, знайдених на сміттєзвалищі у Сваляві Фото новина
17:14
Суд арештував чоловіка, який стріляв у багатоповерхівці в Мукачеві Фото новина
» Всі новини