Захворюваність на ГРІ на Закарпатті є на 36,4% нижчою від епідемічного порогу

За період з 04.11.2017р. по 10.11.2017р. кількість звернень за медичною допомогою з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій у порівнянні з попереднім тижнем збільшилась на 5,1%.

Захворюваність на ГРІ на Закарпатті є на 36,4% нижчою від епідемічного порогу

Зареєстровано 2763 осіб, що захворіли на ГРІ, показник становить 219,4 на 100 тис. населення, та є  нижчим за епідемічний поріг на 36,4%.

Серед захворілих зареєстровано 1808 дітей віком до 17 років. По області спостерігаємо незначне зменшення кількості звернень з приводу  ГРІ у порівнянні з попереднім тижнем серед дітей (у віці 0 – 4 роки до 1% та 5 – 14р. на 1,8%), кількість звернень серед дорослих зросла на 13%.

Найбільше звернень за медичною допомогою з приводу гострих респіраторних інфекцій зареєстровано в м.Ужгород, проте захворюваність залишається на рівні минулого тижня. На інших адміністративних територіях захворюваність перебуває в межах традиційних сезонних рівнів.

Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій в порівнянні з попереднім тижнем збільшилася  із 127 до 161 особи.

За даними вірусологічного моніторингу, серед хворих підтверджена циркуляція РС-вірусів та парагрипу.

З початку сезону захворюваності на грип та ГРІ в області щеплено проти грипу 469 осіб, в т.ч. 13 медичних працівники та 133 дитини.

Спостереження за перебігом епідемічної ситуації в області продовжується, повідомляють у Закарпатському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

13 листопада 2017р.

Теги: епфдемічний поріг, захворюваність

НОВИНИ: Соціо

17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
» Всі новини