Реклама B3

Фракція БПП "Солідарність" в Ужгородській міськраді під тиском громадськості заявила, що не голосуватиме за передачу землі "Кірпічки" під забудову

Сьогодні, 8 листопада, депутатська фракція Блоку Петра Порошенка "Солідарність" в Ужгородській міській раді на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук нарешті оприлюднила власну позицію щодо резонансної ситуації, яка склалася довкола території "Кірпічки" (парку Перемоги).

Фракція БПП "Солідарність" в Ужгородській міськраді під тиском громадськості заявила, що не голосуватиме за передачу землі "Кірпічки" під забудову

"Фракція партії "Солідарність" в Ужгородській міській раді НЕ ГОЛОСУВАТИМЕ за передачу землі парку "Перемога" (так званої "Кірпічки") під забудову.

Ми повністю підтримуємо ініціативу ужгородців, які прагнуть зберегти цю зону від забудови. Переконані, що така велика зелена площа, яка знаходиться практично в самому центрі міста, необхідна всім жителям.

Облаштування повноцінного парку на цій території – доволі складне й дуже затратне завдання. Однак в будь-якому випадку "Кірпічка" повинна залишитися вільною від будівництва багатоповерхівок і перетворена на повноцінну зону відпочинку для ужгородців та гостей нашого містаі", – йдеться у заяві фракції БПП "Солідарність".

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, учора правозахисник Віталій Грегор надіслав запит меру Ужгорода Богдану Андріїву з приводу "правильних" голосувань депутатів БПП "Солідарність" у міськраді.

Натомість, на офіційному сайті міськради триває підписання ужгородцями петиції з вимогою до влади не віддавати землю "Кірпічки" під забудову.

Тим часом вказане питання внесене до порядку денного сесії міськради, перше засідання якої відбудеться вже завтра, 9 листопада.

Ужгородці хочуть створити фільм про

Ужгородці підписалися під вимогою до мера не забудовувати

9.11, або Операція

08 листопада 2017р.

Теги: Кірпічка, парк, БПП Солідарність

Реклама B4

Коментарі

Василь 08.11.2017 / 18:14:11
дали задню з переляку

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
» Всі новини