На Міжгірщині посадовці лісгоспу протизаконною діяльністю нашкодили лісу на понад 225 тис грн

У ході планової перевірки ДП “Міжгірське ЛГ” Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області виявлено низку порушень вимог природоохоронного законодавства: незаконні рубки дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення та неприпинення росту.

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 39 посадових осіб лісогосподарського підприємства на загальну суму штрафів 4743 гривень та видано припис щодо усунення виявлених порушень.

Відповідно до затверджених такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу, державними інспекторами проведено розрахунок збитків на загальну суму 226265 гривень. Пред’явлено претензію для добровільного відшкодування. 

Також в ході перевірки інспекторами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області встановлено, що ДП «Міжгірське ЛГ» здійснювало заготівлю деревини з порушенням вимог чинного законодавства, а саме деревина трелювалась з лісосік за допомогою гусеничних тракторів. З метою припинення порушення Інспекцією направлено адміністративний позов до Закарпатського окружного адміністративного суду для застосування заходів реагування шляхом тимчасової заборони (зупинення) діяльності підприємства. повідомили Закарпаття онлайн в управлінні Держекоінспекції в Закарпатській області.

06 листопада 2017р.

Теги: лісгосп, посадовці, шкода, ліс

Коментарі

цендра 06.11.2017 / 13:13:12
Комісія відзвітувалася про порушення тільки для галочки.А чому не виявили захаращення лісових рубок?Ніяка уборка ділянок не проводилася.На вирубаних ділянках не висаджуються саджанці.

НОВИНИ: Кримінал

10:56
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
» Всі новини