Попри позитивний результат "Драгера", у лікарні зупиненого на Закарпатті напідпитку водія визнали тверезим (ФОТО)

Водій, за результатами тесту керував напідпитку, проте у лікарні сказали інше.

Попри позитивний результат "Драгера", у лікарні зупиненого на Закарпатті напідпитку водія визнали тверезим (ФОТО)

Вчора, близько 16:00, на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу Мукачева, патрульні зупинили авто марки «Шкода» за порушення ПДР. У ході спілкування у водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння, що й підтвердив результат спецприладу «Драгер» - 0.27 проміле.

Чоловік не погодився з висновком та сказав, що хоче пройти тест у лікарні. Тут результат показав 0.23 проміле, що також підтверджує наявність сп’яніння, проте висновок лікаря виявився шокуючим – водій тверезий, повідомляють в УПП Ужгорода та Мукачева.

04 листопада 2017р.

Теги: Драгер, водій, результат

Коментарі

Васька 06.11.2017 / 21:02:55
0,23 проміле показує навіть випитого 150-200 грам живчика газованого або мінеральна вода. Так що з такими показниками якщо людина впевнена то можна сперечатися і доводити свою правоту.

Вуву 06.11.2017 / 07:01:48
А яка мінімально "допустима норма"... Тому що є випадки коли людина приймає ліки ...які є зроблені на спиртовій основі .
В такому разі драгер звичайно зреагує і покаже наявність алкоголю ... Але в загальному людина буде тверезою .
І якщо вона може це довести ... Документально підтвердити ... То в такому разі вона не винна .
Звичайно що показники драгера мають бути незначними ... Як в даному випадку.
Тай поліцейські як люди повинні бути чесні і "гонорові" ... Аби не говорили про них ... Що вони зловживають свойім службовим становищем.

555 05.11.2017 / 08:51:30
Лікар повністю правий.

адвокат 04.11.2017 / 17:25:58
у межах похибки

шоні 04.11.2017 / 16:56:59
Най си менты забьют Драгер у гузицю та най дують, точний результат на вміст алкоголю дає кров і моча . дЛЯ ТОГО Є МЕДЗАКЛАД А НЕ МЕНТИ КОНЧЕНІ, ТИМ ПАЧЕ ШТО ПОКАЗНИК 0,23 .

Читатель 04.11.2017 / 13:40:14
В чём беда? На любой работе, никакой проблемы - человек не справляется, или умышленно что-то не так делает, его увольняют или наказывают. А в чем тут уникальность данного случая? В конце-концов, если документ подделан, искажен и т.д. - с юридической точки зрения, он равноценен бумаге в туалете.

Да, Бог с ним. Пусть, хотя бы заголовок новости был бы корректным. К примеру: "В больнице исказили результаты экспертизы, но ответственные лица, в соответствии с ТК Украины, и другими законами, не привлечены к ответственности".

НОВИНИ: Кримінал

18:07
/ 3
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
» Всі новини