Ужгородці звернулися до керівників фракцій міськради з приводу намагань забудувати "Кірпічку"

Ужгородські активісти, що згуртувалися в громадянську ініціативу "Кірпічка" заради спільної мети - збереження і облаштування парку Перемоги з озером в кварталі суцільної забудови обласного центру Закарпаття, опублікували відкрите звернення до керівників фракцій та груп міськради. У ньому висловлюється сподівання на порозуміння, співпрацю і відповідність задекларованого владою її реальним діям.

Ужгородці звернулися до керівників фракцій міськради з приводу намагань забудувати "Кірпічку"

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ 

до голів депутатських фракцій та груп міської ради

29.09.2017 року на офіційному сайті міської ради опубліковано проект рішення "Про надання дозволів на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)". 

Пунктом 5.3. цього проекту рішення ради передбачається надання дозволу Департаменту міського господарства на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 6,0000 га на земельні ділянки площами 1,4006 га, 0,4485 га та 4,1509 га по вул. Заньковецької з подальшою реєстрацією комунальної власності.

Ми усвідомлюємо, що наслідком цієї маніпуляції буде однозначне знищення перспективи відновлення парку Перемоги та розтоптані очікування більшості мешканців житлового масиву.

Ініціативна група "Кірпічка" висловлює глибоку стурбованість через неспроможність виконкому та відсутність розуміння у міського голови щодо доцільності і необхідності пояснювати свої дії ужгородцям, проводити консультації, обговорювати складні речі з громадськістю. Ми покладаємо надію на щирість та волю представників громади у міській раді.

Оскільки міський голова Богдан Андріїв 23 жовтня 2017 року у інтерв'ю журналістці телеканалу "ТИСА1" Вероніці Мороз висловив свою позицію: "вважаю, що там (на "Кірпічці") має бути зелена зона, там має бути парк", то закликаємо депутатів-патріотів міста підтримати висловлену публічно позицію міського голови з відновлення парку Перемоги.

Ми звертаємо увагу депутатського корпусу на необхідність і обов’язковість збереження існуючих зелених зон міста та їх розширення. У міста відсутній просторовий ресурс, за рахунок якого можна було б компенсувати їх втрати, адже навіть облаштування нових парків на адміністративних межах та периферії міста в будь-якому разі не покращить якість життя кожного ужгородця. 

Нам потрібні парки та сквери у межах пішохідної доступності! 

Ініціативна група "Кірпічка" закликає керівників депутатських фракцій політичних партій та груп Ужгородської міської ради: Козака А.В, «Відродження»; Рибу А.Ю., «Солідарність»; Чурила М.М., «Патріот»; Волошина І.І., «Європейська партія України»; Химинця В.В., «Наш край»; Сушко А.А., БЮТ; Ігната О.В., «Самопоміч», Афанасьєву О.В., «Єдиний Центр», Вереша П.М., «КМКС» публічно висловити позицію відповідних політичних сил щодо:

1) відновлення парку Перемоги у житловому масиві, у трикутнику між вул. Минайська, 8-Березня та Заньковецької, на площі 8,5 гектарів, 

2) а так само щодо рішення про поділ орендованої земельної ділянки загальною площею 6,0000 га на земельні ділянки площами 1,4006 га, 0,4485 га та 4,1509 га по вул. Заньковецької, що призведе до фактичної втрати цілісного просторового об’єкту як зеленої зони загального користування.

Звертаємось розпочати консультації з громадськістю з цих питань за круглим столом, які можна провести у малій залі історико-культурного комплексу "Совине гніздо" 30.10.2017 року о 16 год.

З вірою у можливість співпраці,

Ініціативна група "Кірпічка"

25 жовтня 2017р.

Теги: Кірпічка, парк

Коментарі

Солідарист 26.10.2017 / 19:29:08
розумієте в цьому питанні тиші вже не буде, бо якщо депутати поведуться на гроші і квартири від забудовника, то громадськість їм влаштує "тишу" повну...

Закон 26.10.2017 / 09:34:02
Депутаты любят деньги. Деньги любят тишину.

Солідарист 25.10.2017 / 21:28:10
Якщо всі такі голодні на гроші і не думають про майбутнє своє та й міста, то Бог та й люди їм судді будуть

Василеві 25.10.2017 / 21:26:34
І так само мовчки будуть брати бабло, що "зайшло" в раду під цей дерибан

Солідарист 25.10.2017 / 21:21:00
Погоджуюсь, щось дуже хочеться почути думки пропрезидентської фракції і її очільника Андрія Рибу, може зараз реабілітуватись перед виборцями за всі свої голосування за каденції Ратушняка. Тож чекаємо на результат пане Андрію вас та вашої фракції. Ну і звичайно Відродженці цікаві, бо там як Андріїв скаже, так і проголосують, тож побачимо ...

Василь 25.10.2017 / 18:02:12
Риба з Солідарністю будуть мовчати як риби

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 4
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 3
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 3
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
» Всі новини