Через загрозу забудови, ужгородці збираються на збори по "Кірпічці"

21 жовтня 2017 року, о 14.00, в обласному центрі Закарпаття, у парку Перемоги (Кірпічка), збоку будинків на вулиці 8-го Березня, відбудуться збори мешканців кварталу.

Через загрозу забудови, ужгородці збираються на збори по "Кірпічці"

Як інформує громадянська мережа "Кірпічка", в Ужгородській міській раді повідомили, що орендар - ТОВ "Ужгород-маркет" має намір забудувати 1/3 частини території парку VIP-житлом. Це рівно 2 гектари території, що в межах вулиці 8 Березня та озера. Інші 4 гектари в принципі непридатні під будівництво, бо це є власне озеро та його охоронні смуги. Тобто орендар пропонує компроміс, в якому не має компромісу, а виключно суцільне фарисейство.

17 грудня 2017 року завершується строк дії договору оренди, укладений владою з ТОВ "Ужгород-маркет". Наразі відповідальність за подальшу долю парку та чи буде продовжено договір оренди залежить виключно від міської ради та міського голови Богдана Андріїва, який неодноразово зобов'язувався відновити парк на 8,5 гектарах незабудованого простору.

Парк розташований у центрі житлового кварталу, де мешкає понад 7000 ужгородців. Інших зелених зон у межах пішохідної доступності не має. 

"Приходьте разом із сусідами на збори мешканців кварталу!

Від кожного з нас залежить наше спільне майбутнє!", - закликають ініціатори зібрання

Телефони для довідок:

066-761-75-77 Ілдика

099-729-12-60 Таша

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, у разі збереження парку активісти готові здійснити відновні роботи коштом грантів ЄС.

16 жовтня 2017р.

Теги: Кірпічка, парк Перемоги, озеро

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 1
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини