На хабарі в 500 дол затримано заступника начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області (ФОТО)

Унаслідок результативної співпраці слідчого відділу прокуратури Закарпатської області, відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Закарпатській області та Закарпатського управління ДВБ НП України, затримано при одержанні 500 дол США неправомірної вигоди заступника начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.

На хабарі в 500 дол затримано заступника начальника Тячівського  відділу поліції ГУНП  в Закарпатській області (ФОТО)

У рамках кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 ККУ), проведеним комплексом слідчих дій задокументовано злочинну діяльність заступника начальника Тячівського відділу поліції, який вимагав та одержав 500 дол США від місцевого мешканця за сприяння, з використанням свого службового становища, у закритті кримінального провадження стосовно останнього і, відповідно, непритягнення чоловіка до кримінальної відповідальності.

Фігуранта кримінального провадження затримано в порядку ст.208 КПК України. Тривають першочергові слідчі дії, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Як інформує ГУ НП України в Закрпатській області, затриманий на хабарі правоохоронець є керівником сектору реагування патрульної поліції.

За інформацією прес-центру СБ України, оперативники спецслужби затримали поліцейського поблизу райвідділу поліції під час отримання всієї суми хабара в службовому автомобілі.

Довідка

За ч.3 ст 368 КК України затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 

15 жовтня 2017р.

Теги: хабар, поліція, Тячів

Коментарі

Василь 2018-02-21 / 20:34:48
Нова поліція нова сума взятки за пянку 5—7 тис.гр. До того дійшли ковдоші що вже по вуличках ходят в Кривому постоянно

Пода МИКУЛА 2017-10-22 / 22:43:26
Мент дуже нормальний враховуючи інших тячувських поліцаю. Чи були непонятк то знає майданик тай палинкаш. А дятел то подвич микула чорнй плащ колишній началник взвода гаїшнику якй гроши тигає безпиці шкода хлопця показили

профессионал 2017-10-21 / 00:47:05
якщо мент винуватий закрити щоб всім було наукою !!!!!
Но ходять слухи що у мента були непонятки із майдаником по посаді ... на посаду йшов якийсь дятел !
Дайте інфу бо много кому цікаво ?????
хороший мент чи ні ?
ситуація змодильована чи реальна ???

Вася 2017-10-17 / 17:26:58
Матьола сам збирає, як Жовнір і всі остальні, і що Петьовка криє і щомісяця міліони з району носить, а що нетак Васька.

Діма 2017-10-17 / 17:19:28
Їм треба періодично гучні справи, Вот і находят таких мелких а на крупних бояться розявляти роти а вдруг подавляться... Слабо їм

Сергій 2017-10-17 / 15:39:21
Лиш щоб так не було, як усе що завтра він буде на роботі як нічого не сталося.. У в'язницю і лише таким шляховий і не тільки цього а усі.. Щоб знали крок вліво в право тюрма і нічого не допоможе!!!!

ваня тячів 2017-10-17 / 15:21:08
а чому жодний працівник поліції ненапише нам що насправді у них коїться це несамий поганий працівник чому так

Чилядь 2017-10-17 / 15:03:16


Прокурорські *****а*и тепер "нагріються" на бідоласі.... Ні**я самі не воловшні учинити, опера дають їм роботу, а вони у***ки ліниві прайси лиш кладуть... аби згнили тварі


Еда 2017-10-16 / 20:11:40
Паша,він аж не наркотою торгує,то людей підставляє,*******кончиний.

Еда 2017-10-16 / 20:09:20
Паша,може і Данилича робота,то такий кончиний,і продажний тіпок.Він і женився на на своїй зоні,такій як свині лиш із за грошей,і слави,щоб всі говорили що він Довганича зять,бо самому із таким курячим мозочком,і ізвіліною у голові тяжко би ся чогось добитися.

Знаю, що кажу 2017-10-16 / 13:58:26
Много піару!!! Ми, читачі вже привикли, що гучно берут на взятках, а потім получаєся що "по тихому" всі і про все забули. Як один із прикладів, - не притягли до відповідальності Маринця Івана Степановича (бившого сільського голову села Вільхівці Тячівського району) за взятку в 500 доларів, яку отримав за надання дозволу на ведення ігрового бізнесу. Вот так малята!!! А ви кажете, - Стьопа прокурор розвів гральний бізнес в районі. До нього розвів "славний" заступник.

Паша 2017-10-16 / 12:18:42
Це робота Данилича Івана 100%

Зоро 2017-10-16 / 09:36:45
Це організував 100% подвич микула по кличці "чорний плащ" який мітить на місто вказаного хабарника і якщо цього чорного плаща ставлять на заступника поліції в тячеві та це буде сміх на весь район це буде плювок в нову поліцію

Марго 2017-10-15 / 23:48:32
Наших би треба мало на нари,як у Руминii,по клiточках розпредiлити

Первая столица 2017-10-15 / 23:31:37
Васю знаю 20 лет, он не на столько глуп, чтобы спалиться на такой мелочевке. Половина Тячива его родственники и друзья, хотел бы взять, нашел бы через кого. Участник АТО, метил на повышение, делайте выводы, кому он мог помешать. Провакация 90% на 10%

Кпз 2017-10-15 / 23:00:10
Коли бачу Кавка затримує хабарників то згадую його пяного долбойба опера якого постійно хотіли вигнати з міліції .Тупий був як валянок нічого неможливо було йому доручити ,а за пару гостин рішалось усе . ВВБ його документувала ,за вживаня наркотиків .

Вася 2017-10-15 / 22:07:20
На фото з прокуратури Юрко Кавка, який веде всі корупційні справи і рішає разом з Бітляном за нормальне бабло щоб їх розвалити (нормальне бабло у них - то 20000-50000$) і ці чорти небояться ні Бога ні гріха і СБУ не бачить в тому нічого незаконного!!! А такі як Рак та сидять дома на гузиці!!!

wolf 2017-10-15 / 21:46:07
На фото слідчий прокуратури Рак веде справу??? Якщо так то розвалить справу, як і по незаконних раубках,та застримаані директора КБЗ, спільно з Шиманом з УЗЕ розвалили...

Тячів 2017-10-15 / 21:33:34
А Матьолу коли візьмут, чи то так має бути як є у налоговій

Бойчук 2017-10-15 / 21:27:42
Я жер, жеру і завжди буду жерти !!!

НОВИНИ: Кримінал

17:20
У Бене на Берегівщині жорстко зіткнулися ВАЗ та Volkswagen
17:14
На Закарпатті пострілами зупиняли нелегалів з Ємену, що прямували до Угорщини
11:20
/ 2
На Рахівщині повідомили про підозру чоловіку, що разом із товаришем зрубав у природному заповіднику 30 буків і дубів
10:39
У мукачівця, що більше року розшукувався судом, вилучили шприц із наркотиком
09:19
/ 3
Українсько-словацький патруль затримав на Великоберезнянщині двох палестинців
08:29
На кордоні з Угорщиною затримали контрабандистів із 4900 пачок сигарет
05:16
На Берегівщині за розбещення 6-річної дівчинки затримали 43-річного чоловіка
02:22
/ 3
Закарпатська митниця відзвітувала про вилучення на "Лужанці" 392 банок пива
19:08
/ 18
Ексголова Перечинської РДА Олефір, засуджений до 7 років тюрми за вбивство п'яним двох жінок, наразі звільнений з-під варти - прокуратура
18:54
Справу ужгородця, який минулого тижня з ножем пограбував працівницю бару, направлено до суду
09:04
На Закарпатті затримали трьох нелегалів з Іраку, що мали намір незаконно потрапити до ЄС
16:44
Вихователю та медсестрі дитячого притулку у Батьові, на Берегівщині погоджено підозру
12:53
П'ятьох нелегалів із Афганістану та двох переправників затримали неподалік кордону на Закарпатті
11:40
На Закарпатті з'ясовують, у який спосіб п’ятеро нелегалів пробралися до Угорщини
10:30
Завдяки повідомленню містян неподалік Ужгорода затримали двох ліванців, що планували нелегально перетнути кордон
02:16
/ 11
Ужгородець, що звинуватив владу Ужгорода в розтраті 12 млн грн, написав заяви в НАБУ, Нацполіцію та Держаудитслужбу
23:46
На Воловеччині внаслідок зіткнення Skoda й вантажівки травмовано 3 людей
23:13
/ 3
Тютюнова фабрика на Львівщині фінансує угорський сепаратизм на Закарпатті - ЗМІ
17:55
До 10 років тюрми засудили чоловіка, котрий на Хустщині убив дружину і підірвав будинок, намагаючись приховати злочин
12:38
/ 2
Один із постраждалих у ранковій ДТП на Мукачівщині помер дорогою до лікарні
12:34
/ 3