На митному посту "Ужгород" через контрабандні сигарети в українця вилучили "іноземний" Seat (ФОТО)

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС громадянин України планував перетнути кордон зі Словаччиною легковим автомобілем «SEAT TOLEDO» іноземної реєстрації.

На митному посту "Ужгород" через контрабандні сигарети в українця вилучили "іноземний" Seat (ФОТО)

Прибувши у зону діяльності митного поста та обравши «зелений коридор», громадянин повідомив, що не перевозить приховані від митного контролю товари та предмети. Проте, працівники митниці, врахувавши ризики, скерували автомобіль в бокс для поглибленого огляду. В результаті огляду в конструктивних порожнинах авто було виявлено тютюнові вироби торгової марки «LM» та «BOND» з акцизними марками України. Загальна кількість виявлених сигарет становить 590 пачок вартістю 14510 грн.

Таким чином,  громадянин скоїв дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом використання засобів, що ускладнюють виявлення тютюнових виробів, констатують в ДФС у Закарпатській області.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних сигарети та автомобіль вилучено.

15 жовтня 2017р.

Теги: сигарети, контрабанда

Коментарі

Земляк 16.10.2017 / 18:31:57
Медаль уроду митнику!

НОВИНИ: Кримінал

16:53
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 4
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
» Всі новини