Реклама B3

Інвестиційний форум "Закарпаття – бізнес в центрі Європи" проходить в Ужгороді (ФОТО)

Закарпатський економічний ландшафт, можливості і пропозиції крайового бізнесу, діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу представляють сьогодні в Ужгороді на інвестиційному форумі «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Інвестиційний форум "Закарпаття – бізнес в центрі Європи" проходить в Ужгороді (ФОТО)

У ньому беруть участь близько півтори сотні представників бізнесу, зокрема й із сусідніх із Закарпаттям областей та країн, торгово-промислових палат, громадських організацій, наукових інституцій, керівники підприємств, дипломати іноземних держав.

В урочистому відкритті, яке відбулося в історико-культурному центрі "Совине гніздо", взяли участь керівники краю та міста – Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Як зазначив Геннадій Москаль, за темпами зростання прямих іноземних інвестицій наша область займає друге місце в державі. Голова обласної ради Михайло Рівіс наголосив, що темпи зростання середньої зарплати на Закарпатті такі, що сюди вже охоче їдуть працювати мешканці центральних регіонів, а на Закарпатті відроджується високоінтелектуальна складова підприємництва.

Після презентаційного ролика про наш край директор департаменту економіки ОДА Денис Ман від обласної адміністрації підписав Меморандуми про співпрацю і підтримку з керівниками кількох банківських установ.

Форум проходить у форматі презентацій та панельних дискусій, заплановано проведення трьох пленарних засідань: «Інвестиції та економіка», «Стала енергетична політика – передумова для енергозбереження та енергоефективності», «Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентноздатність та новизна”.

Мета інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» – привернути додаткову увагу українських та європейських інвесторів до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.

12 жовтня 2017р.

Теги: форум, бізнес

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини