Реклама B3

На Мукачівщині, тільки-но почавшись, одразу ж і призупинився капремонт дороги "Кольчино-Пузняківці" (ФОТО)

У середу дорожники почали прокладати суцільний асфальт на автодорозі «Кольчино – Пузняківці», яка веде до найбільш привабливих рекреаційних зон Мукачівського району.

На Мукачівщині, тільки-но почавшись, одразу ж і призупинився капремонт дороги "Кольчино-Пузняківці" (ФОТО)

Більша частина цієї дороги вважалася по суті лише напрямком, асфальту тут не було, тільки просякнутий смолою щебінь, простелений ще в радянські часи.

Як повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА, нині ремонтні роботи виконує потужна румунська фірма, яка виграла тендер. Протягом восьми годин учорашнього дня ремонтники проклали кілометр суцільного асфальту, всього до кінця року вони зроблять ще 2,5 км. Джерело фінансування – «дорожній експеримент».

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року Верховна Рада включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць (так званий «дорожній експеримент»). 

Із сьогоднішнього дня румунська фірма змушена призупинити роботу на дорозі «Кольчино – Пузняківці» через гострий дефіцит асфальту. Нові асфальто-бетонні заводи, що відкрилися на Закарпатті за останні два роки, готові виробляти необхідну кількість сировини, однак через відсутність витратних матеріалів, які доставляють на Закарпаття з інших регіонів України, працюють на мінімальних потужностях. Витратні матеріали не доставляють на Закарпатті через нестачу залізничних вагонів та локомотивів. Керівництво області готує з цього приводу звернення до прем’єр-міністра України.

12 жовтня 2017р.

Теги: капремонт, дорога

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

13:22
Жителі Калин на Тячівщині, що відстоюють від ГЕСів Тересву, планують "антивітряковий" сімейний похід на Апецьку
12:45
На Закарпатті останній дзвінок прозвучав для 10 456 одинадцятикласників, в Ужгороді – для 993, у Мукачеві – для 659
20:10
/ 8
Незаконне будівництво вітряків на Руні триває. Держекоінспекція розпочне перевірку лише з понеділка Фото новинаВідео новина
17:41
/ 1
Міндовкілля видало наказ на перевірку забудови полонини Руна вітряками (ДОКУМЕНТ) Фото новинаВідео новина
11:56
Денні табори, екскурсійні тури, екоклуб: "Щасливі діти" розповіли про активне літо із проєктом "Зелені скарби Карпат"
11:14
/ 1
У Виноградові попрощаються з Василем Красним, що помер внаслідок важкого поранення Фото новина
23:04
/ 1
Підтверджено загибель на війні з росією Івана Кинча з Репинного Міжгірської громади, що вважався зниклим безвісти з листопада 2024-го Фото новина
00:30
/ 12
Голова Держаудитслужби представила в Ужгороді нового керівника Управління в Закарпатській області Красиленка Фото новина
15:31
/ 11
Прощавай, Рівна… У Тур’є-Реметах готуються прийняти останні земельні рішення на користь ВЕС на полонині
12:31
"Щасливі діти" розкажуть в Ужгороді про активне літо в межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
16:07
/ 1
У вівторок в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Костянтином Артюгіним Фото новина
14:34
/ 1
У рамках третього обміну додому повернулися ще 6-ро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
23:00
У рамках другого обміну з полону в росії повернулися ще 6-ро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
21:35
/ 2
Серед звільнених сьогодні з російського полону – десятеро закарпатців (ПРІЗВИЩА)
18:40
/ 9
В Ужгороді екоактивісти пікетували Держекоінспекцію за бездіяльність щодо "фіксації екозлочину" на полонині Руна Фото новинаВідео новина
15:24
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Дербаля з Лазів на Мукачівщині, який вважався безвісти зниклим із серпня 2024-го Фото новина
16:06
/ 2
На щиті повертається додому з війни Ігор Капустін з Велятина на Хустщині Фото новина
13:46
/ 1
У суботу в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Форосом Фото новина
19:57
/ 3
Комітет Бернської конвенції розгляне скаргу щодо загрози знищення природних середовищ на Тересві внаслідок будівництва мініГЕС
17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з померлим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
» Всі новини