Злочинну групу, яка продавала закарпаток у сексуальне рабство, тримають під вартою до рішення суду

Поліція викрила злочинну групу під час спроби переправити за кордон п‘ятьох закарпаток. Досудове розслідування у справі вже завершено, тепер вирок має ухвалити суд.

Злочинну групу, яка продавала закарпаток у сексуальне рабство, тримають під вартою до рішення суду

Закарпатські правоохоронці скерували до суду справу з обвинувальним актом стосовно трьох осіб, які переправляли дівчат за кордон для працевлаштування в місця розпусти. Слідство у справі тривало протягом кількох місяців.

Чоловіки обґрунтовано підозрюються у злочинних діях, передбачених статтею 149 Кримінального кодексу України, тобто торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини.

Групу, що готувала молодих дівчат до переправлення за кордон для сексуальної експлуатації, затримали ще 22 травня у Малих Селменцях на Ужгородщині. Чоловіки мали намір переправити п‘ятьох закарпаток віком від 21 до 23 років для працевлаштування до будинків розпусти.

Санкція ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України, тобто вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, а також вчинені щодо малолітнього, або організованою групою, або поєднані з насильством, небезпечним для життя або здоров'я потерпілого чи його близьких, або з погрозою застосування такого насильства, або якщо вони спричинили тяжкі наслідки, – позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Станом на тепер підозрюваним обрано запобіжні заходи. Остаточне рішення у справі має ухвалити суд, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

04 жовтня 2017р.

Теги: торгівля людьми, суд

НОВИНИ: Кримінал

16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
» Всі новини