18-у річницю з дня створення відзначає медико-соціальний реабілітаційний центр "Дорога життя" в Ужгороді (ФОТО)

Це благодійна, неприбуткова організація, яка займається комплексною реабілітацією дітей та молоді з вадами фізичного і розумового розвитку.

18-у річницю з дня створення відзначає медико-соціальний реабілітаційний центр "Дорога життя" в Ужгороді (ФОТО)

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва привітав працівників та вихованців закладу його заступник Олександр Білак. Він подякував керівництву та колективу реабілітаційного центру за щоденну наполегливу працю, батькам, які з розумінням ставляться до тих чи інших проблем у діяльності організації.

«Дорога життя» пройшла складний етап становлення і зараз впевнено підтверджує свій статус організації, яка є небайдужою до найбільш незахищених людей, до дітей, які потребують особливої уваги. Ми намагаємося підтримувати і залучати «Дорогу життя» до різних програм, у тому числі і позабюджетних, міжнародних грантових. Під час однієї із нещодавніх зустрічей за нашою пропозицією центр включено до спільного українсько-словацького проекту і з 2018 року "Дорога життя" братиме участь у ньому разом з іншими ужгородськими організаціями», - зазначив Олександр Білак.

Директор Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір», керівник Ужгородського товариства інвалідів „Оптиміст” Василина Марко подякувала директору, його команді, керівництву міста і всім добрим людям, які допомагають центру. «Я дуже щаслива з того, що вибір, зроблений досить давно, ще у 1999 році, виявився правильним і необхідним. І те, що ми зараз тут зустрілися через 18 років, переконує, що справи, які роблять «Дорога життя», колектив, батьки – потрібні. Сподіваюся, що цей шлях продовжиться щасливо і успішно», - сказала пані Василина.

«Дорога життя» пройшла важкий шлях створення, становлення, виживання та розвитку, але, як ми бачимо, з міської «Дороги життя» виросла обласна, з обласної – Обласний центр комплексної реабілітації та дітей інвалідів і створена система допомоги у всьому краї. Сьогодні ми святкуємо День народження міської організації. Тож щиро всіх вітаю і дякую тим, хто впродовж років підтримує нас», - підсумував керівник «Дороги життя» Олег Кириленко.

Долучилися до привітань і меценати, які допомагають реабілітаційному центру, а вихованці Ужгородської дитячої школи мистецтв представили святкову концертну програму.

03 жовтня 2017р.

Теги: Дорога життя, річниця, створення

НОВИНИ: Соціо

14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
/ 1
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
» Всі новини