На Ужгородщині затримали подружжя, яке побило палицями авто поліцейських (ФОТО)

Співробітники Ужгородського районного відділення поліції застосували спецзасоби щодо порушника, який разом зі своєю дружиною пошкодив службове авто в смт. Середнє.

На Ужгородщині затримали подружжя, яке побило палицями авто поліцейських (ФОТО)

Сьогодні, 2 жовтня, група реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення в смт. Середнє помітила автомобіль «ВАЗ-2101» з несправним світлом.

Правоохоронці зупинили транспортний засіб з пасажиром, але водій категорично відмовився надавати будь-які документи на машину та право нею керувати. Чоловік, що був за кермом, вийшов з автомобіля, забіг у найближчий будинок та виніс звідти двометрову палицю. Після цього двоє осіб з зупиненого авто стали бити транспортний засіб поліції. Чоловік і жінка пошкодили переднє, заднє та вітрове скло машини.

Працівники поліції попередили агресивних осіб про відповідальність за такі дії, після чого правоохоронці відповідно до ст. 44 та 45 ЗУ «Про Національну поліцію» застосували спецзасоби для зупинення правопорушення. Свідками цієї події стало близько трьох десятків місцевих мешканців. Порушників доставили до Ужгородського районного відділення поліції, де встановили, що машину побили 33-річний житель смт. Середнє та його дружина.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 342 ККУ, тобто опір представникові влади, працівникові  правоохоронного органу, члену громадського формування. Ніхто з учасників події не постраждав, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

02 жовтня 2017р.

Теги: авто, порушник

Коментарі

Щурь вася з міжгіря 02.10.2017 / 21:27:00
требало типирька і цим клоунам поліцаям виділяти охорону, вони себе самі захистити неможуть не те щоб захищали вони простих громадян !

НОВИНИ: Кримінал

14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
» Всі новини