На Закарпатті майже 30% домогосподарств отримують субсидії на оплату компослуг

На Закарпатті у січні–серпні 2017р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 157,5 тис. домогосподарств, що у 2,2 раза більше, ніж за відповідний період 2016р., з яких 28,1% – це домогосподарства, які проживають у міських поселеннях.

На Закарпатті майже 30% домогосподарств отримують субсидії на оплату компослуг

Як повідомили у Головному управлінні статистики в Закарпатській області, у січні–серпні 2017р. призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 139,6 тис. домогосподарств, що становило 88,7% від загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями, із них 42,8 тис. – у міських поселеннях, 96,8 тис. – у сільській місцевості.

Порівняно з відповідним періодом 2016р. кількість домогосподарств, яким призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, збільшилась на 70,7 тис., або у 2,0 раза.

У серпні 2017р. кількість домогосподарств, які отримують субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, склала 98,5 тис., що становить 27,8% від загальної кількості домогосподарств області (у серпні 2016р. –26,5%).

За кількісним складом домогосподарств-одержувачів субсидій переважають домогосподарства з однієї особи, у серпні 2017р. їх частка склала 25,9%, з двох осіб – 22,5%, з п’ятьох та більше осіб – 18,4%, з трьох осіб – 17,1%, з чотирьох осіб – 16,1%.

Загальна сума призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у січні–серпні 2017р. становила 80,3 млн.грн, що на 19,3% більше відповідного показника 2016р., з неї у міських поселеннях – 21,7 млн.грн, у сільській місцевості – 58,6 млн.грн.

Середній розмір призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у серпні 2017р. порівняно з відповідним періодом 2016р. зменшився на 51,7% і становив 92,2 грн.

У січні–серпні 2017р. призначено субсидії на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 21,4 тис. домогосподарств. Порівняно з відповідним періодом 2016р. кількість домогосподарств, яким призначено субсидії, збільшилась на 7,9%.

За кількісним складом домогосподарства, яким призначено субсидії такого виду, у серпні 2017р. розподілялися наступним чином: з однієї особи – 43,8%, з двох осіб – 22,0%, з трьох осіб – 16,4%, з чотирьох осіб і з п’ятьох та більше осіб – по 8,9%.

За січень–серпень 2017р. загальна сума призначених субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива становила 58,0 млн.грн, з неї у міських поселеннях – 8,2 млн.грн, у сільській місцевості – 49,8 млн.грн. Середній розмір призначеної субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на одне домогосподарство у серпні 2017р. становив 2412,7 грн.

У січні–серпні 2017р. загальна сума отриманих субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива становила 40,7 млн.грн, що у 2,0 раза більше, ніж за відповідний період 2016р.

22 вересня 2017р.

Теги: субсидія, житлово-комунальні послуги

Коментарі

Копча 22.09.2017 / 11:57:02
30% громадян офіційно живуть за межею бідності

НОВИНИ: Соціо

11:26
/ 1
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
» Всі новини