Новий поїзд Лисичанськ-Ужгород курсуватиме щодня з 10 грудня

«Укрзалізниця» планує з 10 грудня 2017 року ввести нове залізничне напрямок Лисичанськ - Ужгород. Це буде найдовший маршрут: з Донбасу на Закарпаття можна буде доїхати без пересадок.

Новий поїзд Лисичанськ-Ужгород курсуватиме щодня з 10 грудня

У Луганській області потяг зупинятиметься в Кремінній, Сватовому, Рубіжному та Лисичанську. Маршрут буде проходити через курортні міста Західної України: Ужгород, Мукачево, Половець, Славське, а потім через Львів, Київ, Суми, Харків.

«Неодноразово були звернення з приводу додаткових поїздів, тому в новому графіку 2017/2018 року передбачено поїзд за маршрутом Лисичанськ - Ужгород, який пройде по Донецькій, Південній, Південно-Західній, Львівській дорогах, через міста - Ужгород, Мукачево, Славське, Львів, Суми, Харків, а далі по нашій області », - пояснила начальник управління дорожнього господарства, транспорту і зв'язку Луганської обласної державної адміністрації Віта Єфремова.

Наразі графік руху поїзда уточнюється, але вже відомо, що він курсуватиме щодня з 10-го грудня. Як повідомляють в «Укрзалізниці», вагони не нові, але цілком придатні до подорожі, пишуть "Донецькі новини" із посиланням на ТК "Лот".

«Зараз розробляється графік. Перш за все з урахуванням безпеки руху поїзда, пропускної спроможності ділянок інфраструктури, а також черговості поїздів. Цей поїзд дасть можливість без пересадки потрапити зі сходу на захід країни, що дуже зручно для наших жителів », - зазначила Єфремова.

19 вересня 2017р.

Теги: поїзд, Лисичанськ

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини