Учителька з Ужгорода вийшла у фінал конкурсу "Найкращий учитель України"

Педагог із Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №9 (економічного ліцею) Вікторія Биркович вийшла у фінал конкурсу «Найкращий учитель України».

Учителька з Ужгорода вийшла у фінал конкурсу "Найкращий учитель України"

Учора вона потрапила до п'ятірки кращих вчителів нашої держави, отож продовжить змагатися в національному конкурсі Global Teacher Prize Ukraine, який визначить учасника для світового етапу конкурсу.

Міжнародну премію Global Teacher Prize 2014 року заснував арабський мільярдер Санні Варкі. Її мета – знайти найкращих учителів-новаторів з усього світу та відзначити переможця нагородою в 1 000 000 доларів.

Навесні цього року громадська спілка "Освіторія" організувала національну премію Global Teacher Prize Ukraine, мета якої не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії вчителя. Переможець отримає 100 000 гривень, всебічну підтримку в заповненні заявки на світовий етап конкурсу та разом із п'ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубай, де й назвуть ім'я кращого вчителя у світі. Топ-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від "Освіторії".

Голосування триває від учора, 18 вересня, до 7 жовтня 2017 року. 7 жовтня про народного улюбленця дізнається вся Україна. Кожен може проголосувати за одного учасника лише один раз. 

За свого фаворита можна голосувати за посиланням https://tsn.ua/special-projects/teachersmatter/

Ось що про педагога з Ужгорода пишуть у Global Teacher Prize: 

Вікторія Биркович, 29 років

#ГРОМАДЯНКАСВІТУ

Чому стала вчителем? 

Я зростала у неблагополучній сім'ї і мріяла стати вчителем. Мій приклад доводить, що у дітей з таких сімей є шанс, є майбутнє. 

Інновації 

Вважаю, що головне завдання вчителя початкових класів - навчити дітей критично мислити і аналізувати інформацію. Тому я розробила методику, за якою уроки - це міні-дослідження з різних предметів. 

Я також впроваджую інтегрований курс "Культура добросусідства", щоб виховувати дітей у загальнолюдських цінностях та з високим рівнем толерантності. Взяла участь в організації першого Фестивалю сім'ї в Ужгороді. 

Правило життя 

Педагог не навчає, виховує чи розвиває, а співпрацює з учнями, навчаючись і самовдосконалюючись разом із ними.

19 вересня 2017р.

Теги: учителька, педагог, конкурс, голосування

Коментарі

Наталія 02.10.2017 / 19:17:01
Бажаю успіху. А як проголосувати?

Слава 19.09.2017 / 22:26:12
Молодець.

Патріот 19.09.2017 / 20:12:12
Хоч хтось є нормальний у цій області. Радий за неї і бажаю перемоги. Хоча шанс перемогти є у нас всіх, якщо хоч один відсоток візьме приклад з неї світ вже стане ліпшим. Жаль що вона не виховувала моїх дітей. Щиро рад...

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини