Закарпатські «пересічники» звернулися за допомогою до словацького Президента (ВІДЕО)

З часу введення в дію безвізу і донедавна президент Словацької Республіки Андрей Кіска, через українське телебачення, звертався до українців, де висловив свою шану, повагу і привітав нас із запровадженням безвізового режиму та запросив відвідати ЄС через і пізнати Словаччину.

Закарпатські «пересічники» звернулися за допомогою до словацького Президента (ВІДЕО)

У зв’язку з цим, колектив громадської організації «Західноукраїнська Асоціація власників транзитних авто» вирішив записати відео на словацькій мові, у якому подякував за прихильне ставлення до України і українців загалом і заодно вказав на очевидні проблеми на українсько-словацькому кордоні. Активісти закликають усіх, хто має друзів та знайомих у Словаччині, поширювати цей ролик у сусідній країні. Нижче подаємо текст звернення, у перекладі на українську мову. А вже завтра мають намір передати текст звернення до словацького президента через Генконсула України в Ужгороді Мар’яна Сладічка.

«Шановний пане Президент Словацької республіки. Звертаються до Вас члени громадської організації «ЗАВТРА», яка об’єднує автовласників на словацьких, польських та інших іноземних номерах в Україні. Ми, українці, цінуємо вашу турботу і радість за нас з приводу введення безвізового режиму України з європейським союзом. Дякуємо Вам що через наше телебачення запрошуєте нас, українців, відкрити для себе Словаччину і Євросоюз загалом. Однак, на практиці, аби потрапити до ЄС через кордон зі Словаччиною, особливо на пункті пропуску Ужгород- Вишнє Нємецьке, потрібно простояти у черзі в середньому 3 години. Спостерігаючи роками за причинами такого довготривалого очікування, ми дійшли висновку, що проблема — у дуже повільній роботі з боку працівників прикордонної та митної служби Словацької Республіки. Зараз, коли увійшов у дію безвіз України з ЄС, неозброєним оком стало видно, що ваші підлеглі затягують оформлення  всіх подорожуючих на цьому пункті пропуску, як і на пункті Убля- Малий Березний. Складається враження, що це робиться свідомо.

Однією з причин великих черг на кордоні України з ЄС є використання громадянами України автомобілів на іноземній реєстрації, аналоги яких в Україні утричі дорожчі. Згідно чинного законодавства, ці автомобілі повинні що п’ять днів перетинати кордон. До недавнього часу на КПП “Ужгород” діяло так зване “мале коло”, коли водії іноземних авто могли робити перезаїзд без виїзду на територію ЄС. З недавнього часу прикордонна служба України заборонила розворот на нейтральній території, а це зумовило суттєве перевантаження КПП “Вишнє Немецке”. Ми просимо Вас дати відповідні доручення і розглянути можливість створення смуги для повернення в Україну без проходження контролю. Така схема діє на кордоні з Угорщиною, зокрема в пункті пропуску “Лужанка – Берегшурань”і дуже суттєво розвантажує транскордонний трафік.

Вельмишановний пане Президенте Словаччини Андрей Кіска, знаючи про Вашу прихильність до України, просимо Вас вплинути на цю проблемну ситуацію. А для перевірки реального стану речей просимо Вас або представників Вашої адміністрації чи контролюючих  органів, без повідомлення завітати на ці митні пости і подивитися, як ситуація виглядає зсередини.

З повагою і вірою у вашу дружбу з Україною, активісти ГО ЗАВТРА»

Гроза ньюс

18 вересня 2017р.

Теги: пересічники, звернення

Коментарі

Вуву 19.09.2017 / 13:54:18
Може бути рівень іq ... Дуже навіть високим ... А вдяності від такойі людини zero . щодо мене ... я не прихильник "правильного письма" а філологів терпіти нехочу.

Для Вуву 19.09.2017 / 09:47:48
Помилки свідчать про рівень IQ того, хто писав. Взагалі стиль листа досить дивний. Ви би також могли приділяти більше уваги тому, як пишете. Інколи читати не вдається, пробачте.

Вуву 19.09.2017 / 05:24:35
Хай дякують ... Ніяка подяка помилок не визнає .(т.бт. граматичні).
І помилки подяку не принижують .

Misha 18.09.2017 / 23:11:29
Купуйте наші авто та не ходіть на пересічки.

rocky 18.09.2017 / 19:21:16
У листі є багато помилок. І це посилають президентові? Ганьбили би ся..

форестер 18.09.2017 / 16:46:31
Ідіоти. Точно на мацкалів працюють

До читака,iхворих 18.09.2017 / 15:28:03
Хлопаки iдiть до доктора на голову!

Свiй 18.09.2017 / 15:25:54
Молодцi,Якщо нашi х.....и не допомогають то може словаки допоможуть! Паша Бiлецький молодець хотя i дипломат, про наших г......в погано не сказав, а треба було!

Читач 18.09.2017 / 15:22:54
Закрдонні авта українцям заборонити. Най позвідавуться у Віктора Орбана. Він їм пояснить як то має бути. А як тим , хто із-за цих козлів на кордоні повинен стояти 2-4год, бо їм на пересічку требе? Най їм Порох виділить окрему полосу для пересічки на 12-24години стояння. Матимуть час на політичні мітинги та дискусії. Лиш другим мішають нормально жити.

Роландо Мессі 18.09.2017 / 15:19:11
Одні вже зверталися за допомогою до президента сусідньої держави,в результаті маємо події на сході і в криму... А ми вот вечером збираємось із сусідами на кухні,будемо письмо президенту Голандії писати,марихуану хочемо легалізувати! Та й заодно вже і президенту Афганістана напишемо,щось в дефіциті у нас порошок,може нехай вплине і змінить ситуацію...

НОВИНИ: Соціо

02:01
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 6
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Перечина, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
» Всі новини