Через неправомірні рішення Мукачівської міськради бюджет недоотримав щонайменше 20 млн грн

Прокуратура через суд скасовує рішення Мукачівської міської ради, через які до місцевого бюджету не надійшло щонайменше 20 мільйонів гривень.

Через неправомірні рішення Мукачівської міськради бюджет недоотримав щонайменше 20 млн грн

Мукачівською місцевою прокуратурою під час моніторингу рішень Мукачівської міської ради та виконавчого комітету Мукачівської міської ради встановлено, що 12.06.2017 виконавчим комітетом Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про звільнення Господарського товариства у формі товариства з обмеженою відповідальністю завод «Флекстронікс ТзОВ» від сплати пайової участі (внеску) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Мукачево» у зв’язку з будівництвом виробничо-складської будівлі з адміністративними приміщеннями площею понад 5895 кв.м.

Згодом, Мукачівська міська рада своїм рішенням від 16.06.2017 затвердила згадане рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, тим самим порушила імперативні норми Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким встановлено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Як уточнив керівник Мукачівської місцевої прокуратури Роман Романик, за попередніми підрахунками внаслідок прийняття вказаних рішень до місцевого бюджету міста Мукачево не надійшло щонайменше 20 мільйонів гривень, які безпосередньо призначаються на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, - інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

 
18 вересня 2017р.

Теги: суд, прокуратура

Коментарі

Іван 18.09.2017 / 22:22:52
Задовбали ці зальотні прокурорські під-си вкупі зі своїм босиком алконавтом-контрабисником. Підприємство дає роботу тисячам закарпатцям, виготовляє на експорт і платить податки . Треба втрутитись же таким деб-ам. Самі соьачої будки не побудували зато реагують на заказ. Коли вже це кодло сяде на поїзд і на Львів.

НОВИНИ: Кримінал

16:07
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 4
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 1
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
» Всі новини