В Ужгороді 19 вересня підпишуть Меморандум про відкриття даних

В Ужгороді 19 вересня дата-активісти та міська рада підпишуть Меморандум, та спільно розпочнуть кампанію з відкриття даних. Це – результат перемоги міста у всеукраїнському конкурсі «Відкритий виклик».

В Ужгороді 19 вересня підпишуть Меморандум про відкриття даних

Підписання Меморандуму та презентація з цієї нагоди відбудеться у залі засідань Ужгородської міської ради (пл. Поштова, 3) об 11:30. Після презентації конкурсу всі охочі зможуть взяти участь у воркшопі з відкриття даних. 

 «Відкритий виклик» організовують «Дані міст» - спільна ініціатива Громадянської  мережі ОПОРА та TechSoup Europe.  Конкурс передбачає низку унікальних можливостей для переможців. Зокрема – допомогу в аудиті міських даних, залучення українських та іноземних фахівців, вивчення запиту від громади на те, які саме набори даних потрібно відкривати. 

У прес-конференції візьмуть участь:

- Богдан Андріїв, міський голова Ужгорода

- Руслана Величко-Трифонюк, координаторка ініціативи «Дані міст»;

 Нагадаємо, відкриття міських даних – це всесвітній тренд, що почав набирати обертів з  2009 року. Міські муніципалітети у всьому світі за час свого функціонування зібрали колосальну кількість інформації про своїх мешканців. Раніше ця інформація консервувалася і застосовувалась хіба для внутрішньої роботи органів місцевого самоврядування. З появою новітніх технологій ці дані можна застосовувати для створення різних ресурсів, що покращують якість життя міщан. Наприклад, на базі відкритих даних можна створювати аплікації, які дають змогу перевірити зі свого смартфону заповненість груп у садочках, дотримання санепідеміологічних норм закладами громадського харчування чи ознайомитися із рівнем безпеки у тому чи іншому мікрорайоні тощо. 

Маєте додаткові питання? Ось електронна адреса організаторів у Києві: danimist@opora.org.ua. Сконтактуватися з дата-активістами в Ужгороді можна, написавши сюди: babilja@gmail.com.  Контактна особа – Святослав Бабіля, 0637988475

 
15 вересня 2017р.

Теги: меморандум, Опора

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 7
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини