На Закарпатті за добу поліція виявила 5 п’яних водіїв

Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння за минулу добу працівники поліції задокументували в Ужгородському, Іршавському, Берегівському, Мукачівському, Хустському районах.

На Закарпатті за добу поліція виявила 5 п’яних водіїв

Учора ввечері на вулиці міста Хуст наряд групи реагування патрульної поліції зупинив автомобіль «Nіssan», водій якого порушив правила дорожнього руху, поїхавши на червоне світло світлофора. За кермом джипа перебував уродженець Тячівського району, який проживає в Хусті. Водій мав ознаки алкогольного спяніння, але від медосвідчення категорично відмовився й спробував учинити опір правоохоронцям. Довелось вгамовувати правопорушника за допомогою наручників. У міському відділі поліції на чоловіка склали адмінпротоколи за злісну непокору законним вимогам працівників поліції (ст.185 Адмінкодексу) і за керування в стані алкогольного сп’яніння (ст.130 КУпАП). Водійське посвідчення від правопорушника вилучили, від керування його відсторонили.

Мукачівським правоохоронцям надійшла ввечері інформація від громадян про те, що в селі Домбоки Мукачівського району їздить п’яний водій. На місце події прибула група реагування патрульної поліції й затримала автомобіль «ВАЗ-21099», яким керував житель села Зняцево. Водій мав ознаки алкогольного сп’яніння, його доставили до лікарні, де він відмовився від проходження медосвідчення. На підставі висновку лікаря поліцейські склали відповідний адмінпротокол і вилучили від правопорушника водійське посвідчення.

 У селі Червоне Ужгородського району працівники поліції зупинили автомобіль «Mercedes» іноземної реєстрації, водій якого не був пристебнутий паском безпеки. За кермом перебував житель міста Чоп. Чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,79 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення й відсторонили його від керування.

У селі Великі Береги Берегівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили ввечері автомобіль «ВАЗ-2105», на якому не горіла одна фара. За кермом перебував місцевий житель, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Під час медосвідчення в районній лікарні в нього виявили 0,5 проміле алкоголю. Після складання відповідного адмінпротоколу в чоловіка вилучили водійське посвідчення і відсторонили його від керування. 

 Уночі на вулиці міста Іршава сталася незначна ДТП: не розминулися автомобілі «Fоrd» і джип «Тоyоtа». На місце пригоди прибула група реагування патрульної поліції. Під час медосвідчення в лікарні обох водіїв з’ясувалося, що молодий водій джипа перебуває у стані  алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,4 проміле алкоголю. Водійського посвідчення молодий чоловік не пред’явив. На нього склали відповідні адмінпротоколи.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп’яніння) буде направлено в суд для прийняття остаточного рішення, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

 

13 вересня 2017р.

Теги: алкоголь, порушення, поліція

НОВИНИ: Кримінал

18:00
/ 1
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 16
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
» Всі новини