На Закарпатті за добу поліція виявила чотирьох нетверезих водіїв

Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння за минулу добу працівники поліції задокументували в Міжгірському, Великоберезнянському та Мукачівському районах.

На Закарпатті за добу поліція виявила чотирьох нетверезих водіїв

Двох нетверезих водіїв спіймали групи реагування патрульної поліції Великого Березного. Увечері в поліцію зателефонувала жінка з села Костринська Розтока й повідомила про те, що її чоловік сів п’яним за кермо і поїхав. Автомобіль «ВАЗ-2101» правопорушника поліцейські виявили в селі Вишка й зупинили. Водій не мав водійського посвідчення і перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Під час освідування драгер виявив у нього 2,74 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол.

Уночі в селі Малий Березний правоохоронці зупинили автомобіль марки «Mаzdа» іноземної реєстрації. На машині не горіла передня фара. За кермом перебував місцевий мешканець у стані алкогольного сп’яніння. П’яним за кермом він попадається вжене вперше. Цього разу драгер показав у нього 1,76 проміле алкоголю. На правопорушника склали черговий адмінпротокол.

Уночі в селі Колочава Міжгірського району патрульний наряд зупинив автомобіль марки «Fоrd Моndео» іноземної реєстрації, на якому не горіла одна фара. Водій, місцевий житель, не мав належних документів на право керування і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час освідування драгер виявив у нього 1,20 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, машину затримали на штрафмайданчик.

Уночі в селищі Чинадієво Мукачівського району патрульні помітили автомобіль «ВАЗ-2101», який виїжджав з-під місцевого бару, не увімкнувши поворотник. Водія вирішили перевірити, ним виявився житель села Бистриця. Чоловік взагалі не має водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від медосвідчення відмовився. В присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи і відсторонили його від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп’яніння) буде направлено в суд для прийняття остаточного рішення, - повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 
11 вересня 2017р.

Теги: водій, поліція, кримінал

НОВИНИ: Кримінал

18:46
/ 2
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 3
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
» Всі новини