На Закарпатті на хабарі викрили командира взводу патрульної поліції (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарі командира одного із взводів Управління патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево.

На Закарпатті на хабарі викрили командира взводу патрульної поліції (ФОТО)

Правоохоронці встановили, що капітан поліції для перевірки зупинив в обласному центрі автотранспорт. Без призначення жодних експертиз патрульний звинуватив водія в алкогольному сп’янінні та безпідставно вилучив водійські права і техпаспорт. За повернення документів поліцейський вимагав одинадцять тисяч гривень.

Гроші власник авто мав передати одному з інспекторів з безпеки дорожнього руху поліції. У разі відмови патрульний погрожував скласти на водія протокол про керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Співробітники спецслужби за сприяння керівництва Управління патрульної поліції затримали «посередника» під час отримання усієї суми хабара, обом підозрюваним оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, повідомляє прес-центр СБ України.

09 вересня 2017р.

Теги: хабар, командир, поліція

Коментарі

Еее 2017-10-31 / 19:44:24
Чому всюди нормальні патрульні тільки нас Бог обділив хорошими захисниками,вони думають лиш про свою жопу ,яка вже не стає в двері*

Фея 2017-10-30 / 16:12:12


Слідчі все знають і покривають їх ..де тут правда..і ці люди хотять в Європу *Ніколи вам там не бути ..зарплати їм мало та від людей хабарі беруть )***ери


2017 2017-10-30 / 16:05:52
Просять бензин від людей )ЗА ВИЇЗД*
ГАНЬБА ВАМ ..СУКИ

Дева 2017-10-30 / 16:03:45
Особо голодні Березнянські і Перечинські )Уже живіт виріс до носа а ще й так голодні**

)))) 2017-10-30 / 15:55:28
Наші патрульні дуже голодні ,вимагають від простих людей божевільні гроші)
І ще й брешуть *Затримали одну людину просто за те що включив не той поворотник ,привезли додому і попросили 5000 гривень ,а матері сказали що він зробив ДТП))І де їхня совість?)

Вова 2017-09-13 / 08:00:39
У Мукачево э добрий учитель на хабарi, тренер вишого класу, то Петрище Михайло Михайлович, тот як оббирав жебракiв хоть за шо, так i вимагайэ дальше грошi, iще i свойих пiдлеглих подставляэ.....

Батичко 2017-09-10 / 15:58:08
Тот підер лесничко іще в ппс гроші брав. Ко того скота переатестововав у поліцію, кидь они з другим лошкомойником грубарьом у ппсі керовали. Тот паскуда всім росказовав який він правильний і не нарушає закон.

Читатель 2017-09-10 / 12:48:38
И еще один момент. Банальное изъятие документов - ЭТО КРАЖА! Поэтому, можно, за такие действия, писать заявление о том, что "у меня полицейский совершил кражу такого-то имущества".

Читатель 2017-09-10 / 12:46:38
Читаю я комментарии, и такая мысль. Вы меня, конечно, извините, но если человек баран (прости, Господи) и совершенно не противится полицейскому (причем, в данных случаях, абсолютно законно) - что тут скажешь?

Полицейские такие же люди, как и мы с вами! И, если что - сразу прямо высказать, что "я не буду ничего вам показывать", и уехать! Но, у нас как? Кто-то кого-то останавливает, сразу водители поджимают хвосты, начинают пресмыкаться.

Земляк 2017-09-10 / 08:44:46
Слідуючй Володимир Грубрь!

... 2017-09-09 / 22:46:41
Командир взвода Козлов!
Взвода кого?

Перехожий 2017-09-09 / 22:10:19
Обратить внимание на Іршавських,особенно на Івана Кізляка із Осою. Молодий чоловік не має совісті, може забрати документи із машини, а дале вимагати гроші із багатодітного батька. Як дістав детські, так поніс ментам. Він у день таксіює на бусику, а в ночі оббирать у формі люди. Де його совість??? Ведав у долі із кимось,,,,

111 2017-09-09 / 20:10:11
Якщо капітан поліції, то напевне має досвід роботи і в міліції

??? 2017-09-09 / 17:30:21
Це де: в Ужгороді, чи в Мукачеві?
Затриманий перейшов у поліцію з міліції, чи повністю новий патрульний?

сбу 2017-09-09 / 13:33:34
Лисничка Іван разом з своїм колегою Пуйко Володимиром систематично брали хабарі від водіїв, ще періодично з ними брав Пазуханич.

Іван 2017-09-09 / 12:59:32
Ідіть в і ршаві як брали так і беруть всюди в паспортному за зміну прізвищя на дівоче 200$там тьотя просить напише на листочок бідній людині

Копча 2017-09-09 / 11:01:23
І чому я не здивованой ((( Мусорська система перетравити "нову" поліцію прививши їй вірус корупції тому на сьогодні маємо старих мусорів з усіма притаманими атрибутами.

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 12
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці
16:33
/ 1
В Ужгороді пошкодили монумент жертвам Голодомору
16:05
/ 5
На Закарпатті затримали прикордонника, що вимагав і отримав хабар за "дозвіл" на контрабанду сигарет
15:16
/ 1