Начальника відділу ПАТ "Закарпатгаз" затримано при одержанні 50 тис грн хабара

За погодження на підключення до газифікації приватного будинку

Начальника відділу ПАТ "Закарпатгаз" затримано  при одержанні 50 тис грн хабара

Слідчими слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками УЗЕ в Закарпатській області задокументовано злочинну схему за фактом систематичного вимагання та отримання неправомірних вигод начальником відділу ПАТ "Закарпатгаз" від фізичних та приватних підприємців області за безперешкодне погодження та підключення до газифікації комерційних та приватних об'єктів.

Проведеним, в рамках кримінального провадження, комплексом негласних розшуково-слідчих дій зафіксовано вимагання неправомірної вигоди в сумі 50 тисяч гривень, начальником відділу ПАТ "Закарпатгаз" від одного з підприємців області за безперешкодне погодження та підключення до газифікації приватного будинку.

Зокрема, начальник відділу ПАТ "Закарпатгаз" був затриманий на території приватного помешкання приватного підприємця під час отримання чергового траншу неправомірної вигоди в розмірі 30 тисяч гривень від приватного підприємця, від якого на передодні посадовець вже отримав 200 доларів США (в еквіваленті 5 тисяч гривень) та 15 тисяч гривень за безперешкодне погодження на підключення до газифікації приватного будинку

 Тривають обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів. Вирішується питання про їх затримання в порядку ст.208 КПК України, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідка

ч.4 ст.368-3 К К України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб чи поєднані з вимаганням неправомірної вигоди, -караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Начальника відділу ПАТ "Закарпатгаз" затримано  при одержанні 50 тис грн хабара

08 вересня 2017р.

Теги: Закарпатгаз, хабар

Коментарі

Нік 2017-09-10 / 14:37:35
Але чому не називають фамілію цього хабарника? Значить хочуть прикрити!

Патріот 2017-09-10 / 12:45:37
Чому відповідні органи не візьмуться за систему повірки та заміни лічильників, за якою новий лічильник купляє громадянин (по Закону має встановлюватись за рахунок газорозподільчої компанії). Ті падли із Закарпатгазу змушують людей купляти лічильники нагло посилаючись на Закон... Там за останні півроку черга народу на повірку та на встановлення нових лічильників. Суми вже на мільйони. Де прокуратура?

Укр 2017-09-09 / 23:30:28
Аніфіга їм (йому) небуде, спец органи вичистять їхні грошові "закрома" та щей дальше будуть "кришувати" звичайно за регулярну оплату.Тому-то хлопець(ці) вже будуть змушені "брати" ще більше.Якщо замітили то посліднім часом акивізувалась "робота" "каральників" по корупціонерах на обласних рівнях-вибори незабаром.Он на Волині в Ковелі взяли трьох Київські "маски-шоу" і за 6 днів всі три хлопця уже дома:начальник таможні,нач.відділку поліції та інструктор автошколи,якого здали курсанти і той відкупився.А брали всіх київські специ.

Вуву 2017-09-09 / 17:45:49
"Нкреп "...національний комітет регулювання енергетики і комунальних послуг ... який малю ціну за мвітло газ і комуналку ....
Всі памятають ахметовське вугілля з донбасу ... по ціні (африканського) ПАР + роттердам + перевантаження + податок + ндс .

Вуву 2017-09-09 / 17:03:42
А та будка на площі фенцика ... Кажуть що то "компроміс" ...тоже обленерго.

Вуву 2017-09-09 / 17:00:27
Корупція і монополія тому ... що в нкреп очільника призначає сам пЭтя ...а маскаль це цого надзиратель (комуніст нелюстрований).
І тому такі ціни на свіло і газ.
Он недавно ахметов "докупив пакет" обленерго а фірташ ціну на газ крутить ...то як ті гребуть бабло мільйонами ... то місцеві хочуть жити не гірше ...а за чійі гроші ???

Вася 2017-09-09 / 11:19:30
Шатилові треба, вун хижу добудовує на червениці, і учесток рядом ще один докупив.

АНТИКОРУПЦІЯ 2017-09-09 / 11:05:33
Погоджуюсь, який працівник візьме таку суму без вказівки начальника Закарпатгазу Шатила та колишньго мєнта, теперка зама по безпеці Енінгі Сашка

ЕНІНГІ-ШАТИЛО ХАБАРНИКИ 2017-09-09 / 11:02:24
Це все !!!

Бьодзень 2017-09-09 / 10:56:46
Прості робочих там бухарі

юрист 2017-09-09 / 06:59:37
Декілька порад мешканцям.
1. Не дозволяйте перевіряти газові та електролічильники без вашої участі.
2 Уважно звіряйте покази лічильників і нарахування оплати за світло і газ, які здійснюють фахівці вищевказаних служб.
3. Уважно вичитуйте акти порушень, які складають ці служби перед тим як їх підписувати.
4. Оскаржуйте в суди протоколи про накладення на вас штрафних санкцій цими службами.
5. Якщо фахівці цих служб пропонують вирішити питання за гроші, телефонуйте та викликайте органи поліції.
6. Вимагайте проведення незалежних експертиз лічильників.

Закарпатгаз та Закарпатобленерго це дві обнаглівші організвції, які використовуючи монопольне становище, знущаються над населенням.

Бувалий 2017-09-09 / 06:14:59
Чоп і адміну -стрелочники, і це красиво сказано.суть в тому що закарпатгаз корумпована система.

чоп 2017-09-08 / 22:39:57
може Москаль на поруки візьме.

Студент 2017-09-08 / 21:11:35
У простих працівників зарплати мінмальні.Не правильно всіх під одну лінію гребсти!

Вася 2017-09-08 / 20:57:40
А ще б і Закарпаттяобленерно з Білаком на чолі взяли, взяточники херові

Адміну 2017-09-08 / 20:39:07
Це нецікаво, з приходом в область Маскаля, корупцію поборено. Краще про черговий фестиваль напишіть.

Зузу 2017-09-08 / 18:44:16
Чому ці дві структури полу часні?

Міша 2017-09-08 / 18:42:01
У структурах закарпатгаз і обленерго без грошей ніхто з вами не буде навіть розмовляти сам проходив через них недавно і знаю!!! Топтати їх потрібно