На Ужгородщині зросла кількість злочинів, вчинених неповнолітніми

В Ужгородській місцевій прокуратурі проведено спільну нараду керівників правоохоронних органів та інших уповноважених державних органів з порядком денним: «Стан протидії злочинності на території юрисдикції Ужгородської місцевої прокуратури за період 7 місяців 2017 року» на якій, серед іншого, розглянуто питання конфлікту в НВК "Престиж", який набув суспільного резонансу.

На Ужгородщині зросла кількість злочинів, вчинених неповнолітніми

Власне ішлося і про те, що Ужгородською місцевою прокуратурою, розпочато два кримінальні провадження: перше за заявою батька першокласниці за ч.1.ст 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками), а друге – за заявою його адвоката за фактом втручання в діяльність захисника чи представника особи (ч. 1 ст.397 КК України).

Наразі вказані кримінальні провадження для організації досудового розслідування скеровано до Ужгородського ВП ГУНП в області.

Особливу увагу керівником Ужгородської місцевої прокуратури Дмитром Кириленком звернуто на проблеми злочинності серед неповнолітніх. Зокрема, враховуючи те, що по області з початку року прослідковується зменшення рівня вчинення злочинів на 10 тис. населення, на території юрисдикції Ужгородської місцевої прокуратури дитяча злочинність росте.

Турбує прокурора те, що незважаючи на проведену роботу правоохоронних органів, злочинність неповнолітніх у м. Ужгороді за 7 місяців 2017 року становить 5,3% проти 3,9% минулорічного, Ужгородського району 3,9 % проти 2,1%, Перечинського району 6,5 % проти 2,3 %, Великоберезнянського району 2,3% проти 8,8 %.

Насамперед, зросла кількість вчинених неповнолітніми або за їх участі злочинів у місті Ужгороді (на 77,8%) та у Перечинському районі (на 200,0%).

Незначне зменшення злочинів вчинених неповнолітніми, або за їх участі відслідковується в Ужгородському районі (-20,0%) та у Великоберезнянському районі (-60,0%).

В ході спільної наради встановлено причини зростання кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми, надано оцінку ефективності вжитих заходів щодо профілактики негативних проявів серед дітей та розроблено ряд заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії злочинності у сфері ювенальної юстиції, - інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

08 вересня 2017р.

Теги: кримінал, нарада

НОВИНИ: Кримінал

14:34
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
» Всі новини