Аварійники «Закарпатгазу» взяли участь у перших Всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

Газовики Закарпаття взяли участь у третьому етапі Всеукраїнських змагань аварійних служб, який проходив під гаслом «Наша майстерність – Ваша безпека». Участь у ньому прийняли бригади аварійних служб «104» - представники семи західних регіональних газорозподільних компаній.

Аварійники «Закарпатгазу» взяли участь у перших Всеукраїнських змаганнях (ФОТО)

Свою майстерність фахівці служби аварійно-диспетчерської групи «Закарпатгазу» продемонстрували у перший конкурсний день. На спеціально облаштованому полігоні у смт. Рожище Волинської області вони зійшлися у «двобої» зі своїми колегами з ПАТ «Тисменницягаз».

 Загалом же, наприкінці серпня на західному полігоні для участі у змаганнях зібралися представники «Волиньгазу», «Закарпатгазу», «Тисменницягазу», «Івано-Франківськгазу», «Львівгазу», «Рівнегазу» та команда ПАТ «Чернівцігаз».

 За умовами змагань участь у них беруть команди з п’яти осіб, які складаються з бригади аварійно-диспетчерської служби та диспетчера. Усі учасники конкурсу працювали в однакових умовах та виконували шість видів завдань. Серед них -  пошук та ліквідація витоку газу на надземному та підземному газопроводах, дії у загазованих приміщеннях з використанням індивідуальних засобів захисту, гасіння пожежі в газовому колодязі, надання першої домедичної допомоги тощо.

 Проходження кожного із цих етапів оцінювалося фаховою конкурсною комісією, представники якої брали до уваги не тільки безпосередньо виконання усіх завдань командами, а й уміння злагоджено діяти в екстремальних ситуаціях.

 «Змагання серед «аварійників» служб 104 такого масштабу в Україні проводяться вперше. Для нас це позитивний досвід, який дає змогу підвищити рівень професіоналізму аварійної служби, обмінятися практичними навичками із колегами. Зазначимо: умови проведення змагань максимально наближені до реальних – на полігоні були змодельовані справжні витоки, а в мережі на час змагань знаходився справжній природний газ», - розповідає головний інженер аварійно-диспетчерської групи ПАТ «Закарпатгаз» Тиберій Куштан.

Окрім того, комісія оцінювала не тільки практичні дії бригад, а й рівень теоретичних знань та оснащеність автомобіля АДС спецзасобами.

За легендою диспетчер, який разом з бригадою розташовувався в декількох кілометрах від полігону, отримує дзвінок від споживача, який повідомляє що він відчув запах газу на вулиці. Усі подальші дії відбувалися під чітким контролем комісії, яка фіксувала правильність дій диспетчера, швидкість реагування та прибуття бригади, оперативність огородження міста аварії та попередження населення про можливу небезпеку.

На етапі перевірки практичних навиків, команда аварійно-диспетчерської групи «Закарпатгазу» на чолі із керівником підрозділу Тиберієм Куштаном мала своєчасно дістатися до місця аварії та виконати усі завдання. Якість та швидкість їх виконання – основні параметри, за якими члени комісії невдовзі визначатимуть переможця.

«Від майстерності фахівців аварійно-диспетчерських служб дуже часто залежить життя і здоров’я наших клієнтів. Тому ми підтримуємо проведення такого роду заходів. Важливими умовами змагань є й те, що участь у них мають право брати тільки ті працівники, які входять до складу бригад АДС за штатним розписом». - наголошує головний інженер служби експлуатації ПАТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський. – «На мою думку найкращою підготовкою для газовиків є їх нелегка та копітка щоденна діяльність» – переконаний посадовець.

Зазначимо: з початку року служба «104» ПАТ «Закарпатгаз» вже опрацювала понад 6,3 тис. викликів. У середньому це майже 27 викликів за добу. Загалом підприємство обслуговує 7,4 тис. км розподільчих газопроводів, а наявна газова мережа забезпечує природним газом понад 272 тис. побутових споживачів Закарпатської області.

08 вересня 2017р.

Теги: Закарпатгаз, аварійники

НОВИНИ: Соціо

14:20
На кінець травня на Закарпатті нараховувалося 5, 3 тис "офіційних" безробітних
11:59
Чергове засідання сесії Ужгородської міської ради відбудеться 26 червня
11:52
На Закарпатті на обліку перебуває 137 біженців
10:36
/ 1
По досвід створення ОТГ закарпатці їздили до сусідів-львів’ян
09:58
/ 1
В Ужгороді руйнується пам'ятка архітектури – історичний маєток родини Дєндєші
09:34
Перед підготовкою до Чемпіонату світу українські "срібні" гімнастки приїхали на Закарпаття
09:31
У Коломиї просили пришвидшити беатифікацію владики Івана Маргітича
09:23
На фермі карпатських буйволів на Хустщині народилося маля Красунчик
09:20
Дорослі ужгородці все частіше роблять щеплення від дифтерії, коклюшу і правця
09:12
У Мукачеві почали зводити залізничну платформу для євроколії
09:06
У Мукачеві завершилося голосування за проекти бюджету громадських ініціатив
20:34
В Ужгороді говорили про взаємодію влади, бізнесу та громади для подолання проблеми засилля поліетилену
18:31
/ 2
Прямий потяг "Мукачево - Будапешт" з'явиться за два місяці – УЗ (ДОПОВНЕНО)
18:03
Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й день народження
17:53
У школі Березова, що на Хустщині, роками немає гарячого харчування
16:38
/ 1
Із ужгородцями радитимуться стосовно розміщення болардів та організації руху по вул. Довженка
16:12
На перших публічних консультаціях ужгородці висловилися щодо майбутнього озеленення Київської набережної
15:06
До кінця літа Укрзалізниця планує запустити поїзд Мукачево-Будапешт
14:49
/ 1
263 закарпатці за 5 місяців виїхали з України, найпопулярніші країни для еміграції – Угорщина, США, Німеччина та Чехія
13:47
У Національному музеї відбулася презентація книги-збірника "Народний владика Іван Маргітич"
13:32
На Закарпатті стартує спеціальна програма для жінок-переселенок та соціально активних жінок області
12:51
Кіноакцію на підтримку політв’язнів Кремля провели в Ужгороді
12:25
/ 1
10 районів Закарпаття отримали нові шкільні автобуси
12:24
/ 1
На Закарпатті відбувся тендер на капітальний та середній поточний ремонт трьох автодоріг місцевого значення
09:56
/ 1
Рішення про передачу Невицького замку Кам’яницькій сільраді оскаржили в суді
» Всі новини