Реклама B3

В автомобілі ужгородця патрульні виявили крадені люки каналізаційних систем

На вулиці Загорської в Ужгороді патрульні зупинили автомобіль за порушення ПДР. При спілкуванні з полісменами водій помітно нервував.

В автомобілі ужгородця патрульні виявили крадені люки каналізаційних систем

У ході поверхневої перевірки в багажному відділенні авто патрульні виявили 6 предметів, схожих на решітки від стічної системи, ще одна знаходилася на задньому сидінні.

Ні водій, ні пасажири не змогли пояснити звідки ці люки. Оперативно спрацювавши, патрульні дізналися, що на вулиці Волошина зникли металеві решітки від стічної системи в такій же кількості. На місце пригоди викликали слідчих, котрі вилучили решітки. Громадянам загрожує кримінальна відповідальність згідно з частиною 2 статті 185 ККУ (крадіжка), - інформує патрульна поліція Ужгорода та Мукачева.

06 вересня 2017р.

Теги: люк, крадіжка, поліція

Реклама B4

Коментарі

Ужгородка 06.09.2017 / 23:48:16
Вже давно пора притягувати до відповідадльності крадіїв, щоб інші розуміли, що їх буде чекати таке ж покарання. Хочемо жити, як за кордоном, а поводимося, як "слабоумі", які не розуміють, що красти люки з доріг недопустимо, тому що тим самим наноситься матеріальна шкода громаді і хтось інший може втратити здоровя, життя, пошкодити автомобіль.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:29
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 1
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
» Всі новини