У Рахові відбулася вісімнадцята "Гуцульська бриндзя" (ФОТО)

Найкращий фестиваль Закарпаття «Гуцульська бриндзя» тимчасово збільшив кількість мешканців Рахова майже вдвічі.

У Рахові відбулася вісімнадцята "Гуцульська бриндзя" (ФОТО)

Величезна кількість вишиванок на одній локації, багатотисячний натовп туристів з усієї України, десятки сортів сиру, вурди й бринзи, рахівська «яфинівка», румунський «міч», угорський бограч та інші національні напої й страви, а також пісні, танці, усмішки і веселий настрій – усе це фестиваль «Гуцульська бриндзя», який уже всімнадцяте відсвяткували в Рахові.

Цьогорічне свято знову тимчасово збільшило кількість мешканців найвисокогірніший райцентру України майже вдвічі – в останні дні у Рахові й навколишніх селах неможливо було знайти вільних місць у готелях і садибах. І це при тому, що скептики прогнозували фестивалю низьку відвідуваність – гідрометеоцентр попереджував, що зранку до самого вечора неділі в Рахові будуть дощі й зливи. Однак якщо в ніч на неділю місто накрила потужна злива і ще о 8-й ранку йшов дощ, то потім опади раптово припинилися.

Фестиваль, як завжди, почався урочистою ходою центральною вулицею, однак цього року були й новаторства – майстер-клас із володіння вівчарським батогом «корбачем» (нагадаємо, що «Гуцульську бриндзю» створили на честь вівчарів, котрі повертаються з полонин на зимівлю), а також кінне шоу.

Багатотисячна хода закінчилася на пагорбі міського амфітеатру, де розташувалися понад два десятки оформлених у народному стилі павільйонів із традиційними стравами – від кожного населеного пункту Рахівщини. 

Туристам пропонували не тільки різноманітні сорти бриндзі, але й українські, румунські та угорські страви й напої. Гостями свята стали й керівники Закарпаття. Давній друг гуцулів Геннадій Москаль у своїй вітальній промові побажав фестивалю гірського довголіття й наголосив, що «Гуцульська бриндзя», яка роками збирає гостей звідусіль, ще раз довела – Закарпаття є лідером по туризму в Україні!

Гарна погода протрималася в Рахові аж до 17-ї години. Відтак містом «пройшлася» злива, однак туристів від цього практично не поменшало, адже увечері на сцені амфітеатру виступили українські зірки, серед яких Руслана та Алла Кудлай. Розваги з піснями й танцями затягнулися до пізньої ночі і вкотре довели, що «Гуцульська бриндзя» є найкращим фестивалем Закарпаття.

04 вересня 2017р.

Теги: Гуцульська бриндзя, фестиваль, сир, гуцули, Руслана

Коментарі

Вуву 05.09.2017 / 09:02:39
Цікаво а з чим маскаль на фістоваль прийіхав ... Чим людей пригощав ... Наливав ... Запрошував до столу ОДАйівського ...???

вуву 05.09.2017 / 08:57:34
Це мабуть якась ... "Нова тенденція" ... Гуцульські коломийки під акардеон.

Юра 04.09.2017 / 23:59:18
Пяний іванків цілий вечір стверджував шо то 17-й фестиваль. Де правда?
Позор ігореві

немоскаль 04.09.2017 / 17:07:49
це фестиваль ГУЦУЛІВ чи шоу москалів

читач 04.09.2017 / 11:19:33
а Москаль тут як тут

мольфар 04.09.2017 / 09:19:13
Дощові хмари це я розігнав

Вуву 04.09.2017 / 08:00:21
2-е фото ... Старі гуцулки у віночках і в білих босоніжках
.....Виглядають ... НЕПЕРЕВЕРШЕНО...:-)

НОВИНИ: Соціо

15:44
/ 1
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 7
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 15
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
» Всі новини