Відтак ректор Володимир Смоланка доповідав про підсумки роботи Ужгородського університету, зокрема, відзначивши: за результатами 2016-2017 навчального року Ужгородський національний університет – 20-й серед 278 вітчизняних вишів.
Володимир Смоланка окреслив попередні підсумки вступної кампанії. На 31 серпня в УжНУ та коледж зараховано 4366 осіб (із них 1830 – на держзамовлення). Незважаючи на демографічну кризу 2000 р. (теперішні випускники народилися саме тоді), вдалося набрати більшу кількість студентів, як порівняти з минулим роком. Хоч вступна кампанія продовжується – до 15 вересня для громадян України й до 1 листопада – для іноземців. Традиційно серед свіжого поповнення Ужгородського національного університету найбільша частка мешканців Закарпаття – понад 86 %.
Крім того, ішлося про ЗНО для вступників до магістратури за спеціальністю «Право». За словами В.Смоланки, юристи УжНУ показали чудовий результат на загальноукраїнському тлі.
У минулому навчальному році чимало уваги надавали ліцензуванню нових спеціальностей (стосуються біохімічних технологій, інженерії тощо), більшість із яких виявилися популярними серед вступників.
"Фінансове становище УжНУ — міцне. Виш виплачує матеріальну допомогу на оздоровлення. Збільшено заробітні плати. Частина коштів бюджету вишу розміщена на депозиті під 16,5 % із квітня 2017 року. Поповнення й зняття грошей можливе в будь-який момент", – зауважив ректор.
У минулому навчальному році змінилася й організаційно-управлінська структура вишу. Доцільність змін засвідчила успішна вступна кампанія в реорганізованих підрозділах (ідеться про факультети історії та міжнародних відносин, здоров’я та фізичного виховання, міжнародних економічних відносин).
Щодо наукової діяльності, то зросло фінансування досліджень. Нині реалізують 5 проектів за рахунок державних коштів. Варто також зауважити, що фізики УжНУ беруть активну участь у європейській програмі «Горизонт 2020».
В університеті відбуваються капітальні й поточні ремонти, аби забезпечити умови для якісного навчального процесу й побуту студентів і працівників. До того ж у реєстрі речових прав на нерухоме майно з’явилося 15 об’єктів УжНУ.
Діяльність вишу присутні визнали успішною. Зокрема, в обговоренні виступили декан біологічного факультету Ярослава Гасинець, очільник факультету здоров’я і фізвиховання Іван Миронюк, професор юрфаку Василь Ярема, голова профкому студентів Ростислав Головчанський.
Ольга Брайлян, Медіацентр УжНУ
викладач 2017-09-01 / 16:57:42
Щурь є щурь. Ти тупий як фалянок!
Щурь вася з міжгіря 2017-08-31 / 21:49:07
двадцяте в рейтингу це ПТУ якщо рахувати ззаді