Нардеп Савченко звинуватила Москаля в сприянні контрабанди сигарет із зони АТО в ЄС

Той наразі не відповів

Нардеп Савченко звинуватила Москаля в сприянні контрабанди сигарет із зони АТО в ЄС

Депутат Верховної Ради Надія Савченко ввечері 28 серпня в ефірі 112 каналу звинуватила голову Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського і голову Закарпатської обладміністрації Геннадія Москаля в контрабанді сигарет із зони АТО в країни Європейського Союзу.

"Мене більше цікавить експорт з незаконно окупованих територій через Жебрівського, голову військово-цивільної адміністрації зони АТО, закінчуючи Москалем на виході в Європу. Мене оцей шлях більше цікавить. Цигарки, наприклад. Їздять і заробляють гроші. У Луганську вони коштують дешево, в Європі коштують дорого", - заявила депутат.

Після цього голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації  Павло Жебрівський  звернувся до Служби безпеки України і Національного антикорупційного бюро для перевірки фактів після того, як народний депутат Надія Савченко звинуватила його в контрабанді сигарет.

Про це він заявив у ефірі телеканалу "112 Україна".

"Мною підписано звернення до СБУ та НАБУ, щоб перевірили заяви цієї "мадам" про вчинення мною злочину. Звернення сьогодні надіслали. Юристи підготували, після обіду я підписав і надіслали офіційною поштою. Після відповідей я обов'язково звернуся до суду про захист честі й гідності", - зазначив він.

Жебрівський запевнив, що його декларація відповідає його стилю і способу життя, а за кожну копійку він готовий відзвітувати.

"Я до контрабанди сигарет не те що не причетний, а й не знаю про систему контрабанди сигарет. Мені про це ніхто не доповідав", - наголосив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на звинувачення Н.Савченко не відповів.

30 серпня 2017р.

Теги: контрабанда, сигарети, Москаль

Коментарі

Г. Москаль 31.12.2017 / 00:57:13
Я не лише з зони АТО налагодив, з Львівської тютюнової теж. В 2015 прикрутив гайки Львівянам, взяли мене в долю і фурами постачаємо до Європи.

правда 30.08.2017 / 07:42:06
Савченко права на сто відсотків цей старий пердун розклав по районахлюдей головами рда які навіть неусвідомлюютьякі посади займають головне поводяться як бидлота в

Щурь вася з міжгіря 30.08.2017 / 06:38:19
молодець Савченко правду каже, а то старий прагматик вже з розуму зїхав

НОВИНИ: Кримінал

14:52
/ 5
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини