Фестиваль "Кредо" у Берегові завершився молитвою за угорську Батьківщину (ФОТО)

Протягом трьох днів у Берегові проходив фестиваль "Кредо".

Фестиваль "Кредо" у Берегові завершився молитвою за угорську Батьківщину (ФОТО)

Місцем проведення заходу стала реформаторська церква.

Талановиті угорські музиканти зібралися із Карпатського басейну, щоб навчатися один від одного.

Під час завершального концерту серед іншого у виконанні музикантів прозвучала оратоторія "Молитва за Батьківщину".

26 серпня 2017р.

Теги: Кредо, музиканти, угорці, Угорщина

Коментарі

István 2017-08-27 / 18:01:14
Навіть Бог не може приписувати, за що мають право угорці молитися...

Вуву 2017-08-27 / 12:16:55
Карпато с. Ну то буть першим ... Хто подасть іншим приклад ... Скажи йім в очі що та мова (якою вони говорять) ... Є мова нашого окупанта і ворога агресора .
Звичайно бути першим непросто ... Навіть важко , але відповідально і почесно . зроби це ... І ти сам відчуєш як ти змінюєшся і люди навколо тебе .

сорри 2017-08-27 / 11:14:35
Ну і що? Яким чином це виправдовує незнання державної мови і небажання її вивчати угорцями Закарпаття?
Це дві паралельні теми.

Карпато - словін 2017-08-27 / 06:13:23
У нас в Києві всі (ВСІ) міністри і посадовці розмовляють виключно російською , ти не знав ? Зато я знаю ! І тільки на камери і то не завжди ,вичавлюють і з себе українську .
Такі як ти цього чомусь не помічаєте .
Для мене завжди це було дивно .

Вуву 2017-08-27 / 02:42:39
Якщо це йіх батьківщина то за 26 років вже мали б всі вивчити хоч на примітивному ... Побутовому рівні украйінську.
Ато тут випускаєш гази ... а пальцем показуєш на інших.

Вуву 2017-08-27 / 02:39:09
Як би Не протиставляли ... То могли б провести і в кінці вересня ... Тооdom.
А відзначити свято з усіма украйінцями ... Свято яке відзначає вся Украйіна.
Так що роби із себе пороста далі.

Карпато - словін 2017-08-26 / 23:02:10
Хга-хга ...у мадяр теж свято велике було в неділю .Угорці теж себе не протиставляють Україні , і всьому українському .Ти не знав ???
Мадяри теж тут живуть і це їхня теж Батьківщина .І в Закарпатті теж обопільно це розуміють.




Вуву 2017-08-26 / 21:54:39
Карпато.с.
Так в перемишлі є хода украйінців у вишиванеах ... АЛЕ ...
ВОНИ НЕ РОБЛЯТЬ ТАКУ ХОДУ В ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОГО СВЯТА ПОЛЬЩІ .
І НЕ ... ПРОТИСТАВЛЯЮТЬ СЕБЕ І СВОЮ КУЛЬТУРУ ВСЬОМУ ПОЛЬСКОМУ . Бо вони там живуть ...і То є йіх батьківщина ... І всі обопільно це розуміють. Ок.

Карпато - словін 2017-08-26 / 19:06:08
До патріота: доля цих міст є сто відсотково ідентичною .

патріот 2017-08-26 / 18:59:01
Карпато - словіну. То яким боком це тулиться до Угорщини?

Карпато - словін 2017-08-26 / 18:44:34
Нет , Перемишль то Польща .
Патріоту про такі речі треба б було знати .

патріот 2017-08-26 / 18:18:00
А Перемишль, то Угорщина? О_о

Карпато - словін 2017-08-26 / 18:04:36
А нічого ,шо в Перемишлі є велика хода українців у вишиванках і співають гімн України ?

Вуву 2017-08-26 / 05:42:18
При купленому бабяку ... Можуть робити що завгодно і навіть ... Державне свято День Незалежності і Національного Прапору ... не відзначати.
Але проводити прохунський фестиваль ... в цей знаменний для всі украйінців день ... можна .
Ваші думки ... А то ви любите критикувати вуву.!?

Вуву 2017-08-26 / 05:13:43
Однозначно що це спеціально спланована акція (у протидійу) ... Всім закарпатським украйінцям які урочисто ... гарно і піднесено відзначили державне свято.
Тільки і тут трохи вони допустились хибності. Треба було цей концерт провести 28 серпня ... акурат на візит х.йла до орбана ... і вже так конкретно показати ... всє своє нутро ... І всю свою сутність.
Зрештою це і так зрозуміло і без цього фестивалб і тим більше ... Навіть без тойі молитви .

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн