З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

10:59
Медики-волонтери зі США та Канади впродовж тижня проводитимуть прийоми на Закарпатті
10:47
На Перечинщині відбувся пластовий табір
10:35
Чергова сесія Закарпатської облради відбудеться 26 липня
10:10
/ 1
Через заборону використання напіввагонів для транспортування щебеню на Закарпаття в області припиняють роботу всі асфальтні заводи
09:22
Народну магію та історію колгоспів досліджують на Виноградівщині
09:19
Спортсмен із Ужгорода повернувся з чемпіонату світу з фехтування на візках з трьома медалями
09:08
ФОТОФАКТ. У Мукачеві облаштовують відпочинкову зону на березі Латориці
05:59
/ 3
У Дубовому на Тячівщині ліплять кількаметрового, бетонного і приватного опришка Пинтю
05:42
/ 1
Закарпатка лідирує серед претенденток на участь у фіналі конкурсу "Міс Україна 2018"
05:27
/ 1
Конкурс на посаду директора Хустського медичного коледжу виграв екс-керівник, впійманий на хабарі
03:45
/ 1
Найвища зарплата серед лісівників Закарпаття у працівників Берегівського держлісгоспу – 14 620 грн
16:54
/ 4
На Закарпатті легалізують стихійні циганські поселення
16:49
/ 1
Міжнародні змагання зі швидкісного збирання кубика Рубика відбулися в Ужгороді
15:26
/ 1
Рахункова палата перевірить ефективність витрачання коштів на ремонт доріг на Закарпатті
10:33
Етнофестиваль "КуруцФест" увосьме відбувся на Виноградівщині
09:34
В Ужгороді фіксують підвищення допустимої норми формальдегіду та діоксину азоту
09:16
В Ужгороді націоналісти на підтримку бранців Кремля розгорнули банер та запалили фаєри
20:10
Громада Нижнього Коропця на обговоренні вирішила приєднатися до майбутньої Мукачівської ОТГ
06:57
/ 3
У фіналі військово-патріотичної гри "Джура" Закарпаття представляють "Соколи" з Великоберезнянщини
05:39
/ 4
Підписано угоду між "Украерорухом" і EASA про аудит аеропорту "Ужгород" - Омелян
16:57
/ 3
На Рахівщині пригощатимуть "Бичківськими голубцями"
16:36
/ 1
Байкери з усього світу з'їхалися в Ужгород на щорічний Music Avia Bike Ukraine
15:48
В Ужгороді триває Петрівський ярмарок
11:02
Неділя на Перечинщині оголошена Днем жалоби
10:51
Майже 2 роки до села Суха на Іршавщині не їздить рейсовий автобус
» Всі новини