Закарпаття: Найкращим "Юнаком на побаченні" став Степан Фатула із Руських Комарівців

Захід "Ну-мо, хлопці!" проведено в Руськокомарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Ужгородському районі Закарпаття.

Юнаки 11-А і 11-Б класів готувались до нього наче до Олімпійських ігор. На сцені Державний прапор України, ведучі Каріна Желізник та Марина Ердик оголошують початок святкування Дня української армії, виходять юнаки 11-х класів і звучить Гімн України.

Журі на чолі з головою Русь-кокомарівської сільської ради Віталієм Білаком, керівництвом школи оцінюють вихід команди під назвою «Майбутнє України» та команди 11-Б класу «Пропаганда». До уваги береться представлення команди, форма, емблема. Учні впевнено відповідали на запитання.

Далі конкурс був ще цікавішим. Юнаки 11-х класів показали свої здібності і навики з фізичної підготовки.

Безперечно юнаки своїми знаннями завдячують вчителю основ захисту Вітчизни і фізкультури Володимиру Білаку. Обидві команди набирали майже оди-накову кількість балів. Та попереду ще два конкурси: «Юнак у побуті» і «Юнак на побаченні». Уболівальники спостерігали, як хлопці чистять картоплю, готують бутерброди, зашивають шкарпетки. Спритність показали капітани команд Ярослав Мате-лешко і Степан Голян.

Дівчата в залі з нетерпінням чекали конкурсу «Юнак на побаченні». Адже потрібно було вибрати дівчину з залу і назвати найбільше ласкавих слів. Найкраще з цим справився Степан Фатула. У кінцевому рахунку переможців не було. Перемогла дружба.

Марта Гурніш, директор школи
08 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 9
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 10
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
» Всі новини