Апеляційний суд в Ужгороді став на бік пенсіонерів в боротьбі з прокурорсько-суддівською сім'єю (ФОТО, ВІДЕО)

22 серпня Апеляційний суд Закарпатської області під головуванням Габора Собослой (судді Г.Фазикош та Т.Бисага) скасував незакону ухвалу судді Ужгородського міськрайсуду О.Монич від 21.06.2017 р.

Апеляційний суд в Ужгороді став на бік пенсіонерів в боротьбі з прокурорсько-суддівською сім'єю (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор.

Йдеться про заходи забезпечення позову в справі за позовом екс-прокурора Івана Сочки до сім'ї пенсіонерів Цибик про визнання права на замельну ділянку під металевим гаражем за набувальною давністю. Згідно ухвали суду 1-ї інстанції ужгородським пенсіонерам заборонялось вчиняти будь-які дії на власній земельній ділянці площею 0,025 га по вул.Корзо, 11, що розташована в центральній частині обласного центру Закарпаття. 

Позивачем в даній справі є колишній прокурор Іван Сочка - колишній перший помічник прокурора Закарпатської області Юрія Бенци, батько діючого начальника відділу цієї ж прокуратури Олександра Сочки та екс-судді Ужгородського міськрайсуду Віталія Сочки, звільненого за порушення присяги (через "кришування" грального бізнесу) в березні 2013 року. Він "тероризує" вже 5 років сім'ю пенсіонерів з метою змусити їх продати йому частину землі на якій частково стоїть його гараж із так невеличкого їх клаптика в 2 сотини.

Апеляційний суд підтвердив доводи пенсіонерки Ганни Цибик, подані нею в апеляційній скарзі, а саме, що ухвала ужгородського суду повністю необгрунтовувана, грубо порушує її права на користування власною землею, а заходи забезпечення судом  не співмірні із позивними вимогами, оскільки забороняли будь-які дії на ній їй з чоловіком-інвалідом, тобто фактично і ходити по ній. 

Про історію, в якій прокурорсько-суддівська родина в Ужгороді "посередництвом" гаража намагалася "віджати" землю у пенсіонерів в центрі міста, Закарпаття онлайн писало у жовтні минулого року.

23 серпня 2017р.

Теги: суд, пенсіонери, сім'я

Коментарі

Сочка 24.08.2017 / 03:32:35
Собослой там ля мебелі, перед ним навіть справи немає. Молиться як на сповіді.

????????????? 24.08.2017 / 00:17:04
а чому фозикош анця сидить по середині як головуюча, раз тіпа керує процесом як головуючий Габор Собослой?

Ром 23.08.2017 / 21:45:23
Та що моня бабло віддаси

син Матвія 23.08.2017 / 19:53:17
Сочки усі три дурні як тапочки.

Усі мутилова проти Цибик творить теща Івана Сочки - Ленделша, колишня прокурорша.

Старший Сочка пішов із прокуратури, коли го запідозрили в отриманні понад 100 тис. баксів, Старший його синок за рішення суду, яке описано в першому коментарі, меншого виперли з начальників, за ті ж самі бабки.

Не сімя, а злодійня.

Грегору 23.08.2017 / 19:48:31
Старий сочка НІКОЛИ не був першим помічником Бенци

Матвій 23.08.2017 / 17:57:54
Старий сочка на пенсії вже давно адвокатствує, малого Сочку вигнали з суду за хабарництво, інший малий Сочка разом з Русняком батрачить на молодого шляхтича Василенка і по сумісництву возить дітей Шімона у школу. Бенца старого Сочку взагалі хотів вигнати з прокуратури, однак кум Лемак перепросив, який є соплемінником Сочки по маланській лінії. Щось Грегор наплутав про прокурорсько-суддівську родину.

НОВИНИ: Соціо

11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
11:20
На війні з рф поліг прикордонник із села Сойми на Міжгірщини Юрій Бунча Фото новина
08:55
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 24 грудня
21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
/ 1
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 15
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
» Всі новини