В Ужгороді руйнівники "Корони" руйнують вже іншу пам'ятку – "Червену ружу" (ДОКУМЕНТ) (ФОТО)

Власником будівлі є власник зруйнованої "Корони" є "меценат" Роберт Бровді, безпосереднім руйнатором – одіозний депутат Іван Волошин.

В Ужгороді руйнівники "Корони" руйнують вже іншу пам'ятку – "Червену ружу" (ДОКУМЕНТ) (ФОТО)

Ужгород втрачає здоровий глузд: нахабне знищення пам'ятки архітектури місцевого значення відбувається за абсолютної бездіяльності міської влади та управління культури ОДА, констатує спільнота Save Uzhhorod в соціальній мережі Фейсбук.

Будівлю колишнього готелю «Берчені» (ресторан «Червена ружа») споруджено у 1909 році в сецесійному стилі. Має статус пам'ятки архітектури місцевого значення (охоронний № 090004 (55-М), рішення ОВК від 18.06.1985 р. № 156).

У результаті надбудови мансардного поверху та облаштування вікон-люкарен пам'ятка повністю втратила свій первісний вигляд.

При цьому, в порушення закону, будівництво ведеться без жодної дозвільної документації. 

У червні від управління культури ОДА було отримано відповіді на інформаційні запити, в яких зазначено, що будівництво незаконне та створено робочу групу для вивчення ситуації. Однак два місяці минуло, а незаконні роботи на пам'ятці не тільки не зупинено – вони активно ведуться, знищуючи історичне та культурне надбання обласного центру Закарпаття.

Як нагадують в спільноті, законом України «Про охорону культурної спадщини» заборонено будь-які реконструкції на об'єктах культурної спадщини. Дозволені виключно реставрація, консервація, ремонт тощо. За незаконні роботи на передбачена кримінальна відповідальність.

"Можливо представникам ЗМІ варто запитати Олега Боршовського, Богдана Андріїва, а також пані Фролову та пані Зотову, в чому причина їх бездіяльності?

Може й Прокуратура Закарпатської області зацікавиться ситуацією та проявить ініціативу? Вважайте це офіційним зверненням. Якщо потрібна паперова заява – підготуємо" – констатують в Save Uzhhorod.

Так будівля виглядала до реконструкції

Такою її роблять тепер

21 серпня 2017р.

Теги: Корона, Червена ружа, руйнування, пам'ятка

Коментарі

Вуву наталці 2017-08-23 / 05:16:38
А ти наталю що не бачиш ? Чи сумніваєшся ?

Перехожий 2017-08-22 / 07:39:24
бровді Робі Є нашим хустським пацаном канкретним ун із Луннтіком типирка саме головні в Закарпаттьови круче Баллог

Наталка Майстренко 2017-08-22 / 00:37:21
Ну що, Володимир Олегович, сон таки летаргічний?

Ужгородцю 2017-08-21 / 17:49:04
Луценко при представленні нового прокурора дав місяць розібратися з Короною. Там є як мінімум три підстави для роботи правоохоронців. Перша - липовий аукціон і продаж за 300 тис.доларів історичної будівлі на 4000 кв.м. Друга - руйнація споруди. Третя - вестернська стрілянина. Пройшло вже більше ніж рік. Ситуація не змінилася. Можливо змінилося матеріальне становище того, хто давав доручення провести ретельне розслідування. А так само його близького соратника, який сьогодні працює головою ОДА і також свого часу обіцяв покінчити швиденько з таким правовим безладом. Не кажучи вже про колишню владу області і міста, в купі з опозиційними нардепами, які спочатку активно кричали по фейсбуках, а потім як в рот води набрали...ну або зелених американських банкнот.

Ужгородець 2017-08-21 / 12:52:00
Коли вже ці гунцути, Бровді та Волошин, сядуть за грати?
Пів міста знищено, спаплюжено!

Ніякої реакції від влади та правоохороронців! Всім добре? Може ці тварюки заносять щось в міськраду та прокурорам? Як інакше пояснити цю гру в мовчанку?

Де НАБУ та Генпрокуратура? Хай беруться за цю всю братію, разом із Андріївим та тими, хто їх покриває!

Читач 2017-08-21 / 12:02:29
Злодій усюди - злодій, хоч в Ужгороді, хоч у Херсоні! А Волошин з "меценатом" Бровді ср...ли на усіх і вся! А чому - тому що грошеням занесли усім, кому треба. Тому чекати допомоги від міськради чи правоохорониих органів не слід! Історія з "Коруною" це показала. Галасу було багато, а толку ніякого, памятку зруйновано навічно!

Читатель 2017-08-21 / 12:00:31
И, прошу прощенья за назойливость. Но...
А сколько, интересно, платят рабочим за такую "стройку"? Очевидно, что немало. ))))

Читатель 2017-08-21 / 11:59:33
И правильно тут сказал Степан Крук. БЕЗРАЗЛИЧИЕ наших граждан!!! ПОЛНОЕ!!! А во-вторых. Выполняют данную "работу" - простые рабочие! Такие, как мы с вами. Никто (!) из них не уволился с этой позорной стройки, и т.д.

И на "десерт". Реальный диалог. Пусть не имеет отношения к этому, но... Между рядовым гражданином и журналистом.
Ж - Что же ты дерьмом занимаешься?
Г - Платят деньги, буду заниматься!

Читатель 2017-08-21 / 11:54:29
В общем, быдлопотребительство - во всей красе! А как вы хотели при капитализме? Чтобы всё иначе было?

Степан Крук 2017-08-21 / 11:14:04
Ви зрозуміли, я мав на увазі галичанина Олега Дибу

Степан Крук 2017-08-21 / 11:11:14
Виною всьому байдужість ужгородців! Поодинокі активісти та небайдужі журналісти - цього замало. Щодо галичан, то нісенітницю може гавкнути тільки тупий. Коли майже всі ЗМІ мовчать, галичанин Олег і словом, і конкретними діями протестує за збереження історичної спадщини НАШОГО З ВАМИ МІСТА!!! А ми з вами "негаличани"??? "На розпуттях велелюдних,
І ніхто не бачить,
І не бачить, і не знає —
Оглухли, не чують;
Кайданами міняються,
Правдою торгують"... Тарас правий: моголи, моголи!!!

Іван 2017-08-21 / 10:09:40
А прокуратура не галичини?

Василь 2017-08-21 / 07:47:53
Галичанину Борщовському як і Галичанину Андрєєву наш Вариш Ужгород до Дупи !!! Накрадуть грошей і втікнуть за перевал домів до себе на Львівщину

Макс 2017-08-21 / 07:12:05
Дивно, чому прокуратура мовчить? Ніби цей злочин десь у паралельному всесвіті відбувається, а не у них під носом.

А ще дивніше, чому мовчить Андріїв та Боршовський? Як у рот води набрали.

Вуву 2017-08-21 / 06:10:15
Крамниця фунданича "зійшла з рук" ... На то і розрахунок ... Що і це зійде .
Покричать ... покричать ...пар випустять ....а далі хоть трава нерости .

НОВИНИ: Кримінал

15:45
/ 1
Колишньому директору у справі "Корзо" пред’явлено реальне, а не формальне обвинувачення
15:00
/ 2
На Закарпатті з контрабандою боротимуться за урядовою програмою "Україна без контрабанди"
13:28
Прокуратура оскаржує домашній арешт як запобіжний захід для неодноразово судимого, що виніс із будинку сейф та майно
12:15
Тікаючи від прикордонників, на Берегівщині контрабандисти покинули УАЗ із 24 ящиками сигарет
11:35