За добу патрульні затримали трьох осіб із "речовинами, схожими на наркотичні" (ФОТО)

Кожному із чоловіків загрожує кримінальна відповідальність

За добу патрульні затримали трьох осіб із "речовинами, схожими на наркотичні" (ФОТО)

Мукачівські патрульні, близько першої ночі, зупинили автомобіль марки ВАЗ, водій якого порушив правила правила дорожнього руху. При спілкуванні з полісменами чоловік почав нервово поводитися та відводити погляд. Згідно із Законом України «Про Національну поліцію» патрульні провели поверхневу перевірку. Так, у авто знайшли пачку з-під сигарет, де був захований шприц із білою кристалічною речовиною, ззовні схожою на амфетамін. 

Друга пригода трапилася в Ужгороді близько 2-ї години ночі. Під час патрулювання полісмени помітили молодика, котрий, побачивши службове авто поліції, почав дивно поводитися та змінив напрямок руху. У ході поверхневої перевірки в громадянина виявили згорток із білою кристалічною речовиною, схожою на метамфетамін, вагою близько 1 грама. 

Третій випадок трапився біля 5:00 в Мукачеві. На вулиці Ілони Зріні патрульні помітили громадянина, котрий при вигляді службового автомобіля полісменів почав нервувати та змінив напрямок руху. Під час спілкування патрульні помітили у чоловіка явні ознаки наркотичного сп’яніння. Полісмени прийняли рішення провести поверхневу перевірку. На питання, чи є у чоловіка при собі заборонені речі, той передав патрульним пакет із подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну, та шприц із білою речовиною кристалічного походження, схожою на наркотики. Також при поверхневій перевірці поліцейські виявили ще 4 пакети із речовинами рослинного походження, схожими на наркотичні, та 2 шприци із кристалічними речовинами білого кольору, схожими на наркотичні. 

Справами займаються слідчі, адже кожному із чоловіків загрожує кримінальна відповідальність за статтею 309 ККУ, інформує Патрульна поліція Ужгорода і Мукачева.

19 серпня 2017р.

Теги: наркотик, амфетамін, метамфетамін

Коментарі

Зоро 19.08.2017 / 08:03:15
Треба щось робити бо то буде пісец.... кругом торчки!!!

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини