154 портфелі зібрали для першачків в Ужгороді з багатодітних сімей, родин переселенців і неповних сімей (ФОТО)

Захід, як і минулого року, відбувся у благодійному фонді «Карітас» Мукачівської греко-католицької єпархії. Хто не зміг прийти за портфеликом сьогодні, отримає його наступного тижня.

154 портфелі зібрали для першачків в Ужгороді з багатодітних сімей, родин переселенців і неповних сімей (ФОТО)

154 портфелі вдалося зібрати для майбутніх ужгородських першокласників. Це діти із багатодітних сімей, з родин переселенців, неповних сімей. Більшість із них пішли сьогодні додому із портфелями, шкільним приладдям, іншими подарунками.

Найнеобхідніше до 1 вересня вдалося зібрати під час акції, котру проводили благодійний фонд «Карітас» Мукачівської греко-католицької єпархії (отець Мирослав Русин), ресурсний центр для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області ГО "Справа Кольпінга в Україні" (Олександр Кацьора) й Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Іван Фленько).

Після привітання, спільної молитви отець Мирослав освятив портфелі та благословив майбутніх школярів, після чого дітям вручили новенькі ранці. Свято завершилося пригощанням – для малечі підготували солодкий стіл, а хто забажав, міг зробити фото на згадку – для цього облаштували спеціальну фотозону.

Організатори висловлюють щиру вдячність за допомогу дітям ТОВ «Ядзакі Україна» ТОВ "Ядзакі Україна" / Yazaki Ukraine LLC, Комітету медичної допомоги Закарпаття, ТОВ «Гроклін Карпати», Управлінню патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева, ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» JABIL Uzhgorod, ТМ «Атлантік», кафе «Деліція», товариству «РІК», ПП «Бреза», кафе «Гармонія», кафе «Арагві», магазину «Креатив», магазину «Все для дому», Ужгородській міській організації товариства Червоного Хреста та всім небайдужим ужгородцям, завдяки яким вдалося провести сьогоднішню акцію.

18 серпня 2017р.

Теги: портфелі, першачки

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 6
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини