На Закарпатті з початку року за хабарництво затримано 15 посадовців різного рівня

З початку року працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали на місці злочину 15 посадовців області різного рівня, які мали намір незаконно збагатитись за рахунок отримання хабарів від громадян на загальну суму 287 тисяч 550 гривень. Всім затриманим повідомлено про підозру.

На Закарпатті з початку року за хабарництво затримано 15 посадовців різного рівня

Цього року намагався використати своє службове становище голова міської ради, який спільно із своїми колегами брав гроші за надання в оренду земельних ділянок та погодження дозвільної документації на розміщення малих архітектурних форм.

На місці злочину правоохоронці спіймали депутата обласної ради. Чоловік скористався тим, що перебував на посаді в державній виконавчій службі та незаконно зняв обмеження на передання права власності на транспортний засіб.

Керівник одного із відділів РДА області мав намір отримати неправомірну вигоду за виготовлення дозвільних документів на будівництво житлового будинку, однак був затриманий працівниками УЗЕ.

В управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області правоохоронці теж задокументували факт хабарництва. Чиновник вимагав та одержав неправомірну вигоду за виготовлення дозвільних документів для будівництва житлового будинку.

Один із сільських голів Тячівського району отримав неправомірну вигоду за надання дозволу для розміщення об’єктів реклами на земельній ділянці, яка знаходиться в межах населеного пункту.

Керівник військового полігону, хотів отримати вигоду за надання дозволу на заготівлю та вивіз деревини, що знаходиться на території зазначеного полігону.

Затримано на місці злочину посадовця, який брав грошові кошти за безперешкодне ввезення із Словацької Республіки на територію України номерних агрегатів до транспортних засобів без відповідної реєстрації та розмитнення.

Затримано директора одного закарпатського товариства сприяння обороні України за вирішення питання щодо здачі позитивного іспиту та відкриття категорії «С» та «Е» водійських прав.

Викриваються і хабарники та корупціонери у сфері освіти. Так, нещодавно було затримано при одержанні неправомірної вигоди директора Закарпатського базового державного медичного коледжу, який вимагав та отримав гроші від місцевого мешканця за зарахування абітурієнтки на навчання. Його колегу, викладача, доцента кафедри військової підготовки УжНУ кандидата юридичних наук, було затримано при одержанні хабара від студента за успішну здачу іспитів.

Посадовець-медик вимагав хабар у інваліда 3-ї групи за оформлення відповідних документів про лікування, з подальшим направленням на медико-соціальну експерту комісію для отримання певної групи інвалідності.

Задокументовано злочинну схему систематичного вимагання та отримання неправомірних вигод службовими особами одного з пунктів пропуску Закарпатської митниці ДФС, які вимагали гроші кошти від громадян області за ввезення на територію України товарів та агрегатів до транспортних засобів без належного митного оформлення, повідомляють в Управлінні захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НПУ.

18 серпня 2017р.

Теги: хабарництво, посадовці

Коментарі

Зина 18.08.2017 / 16:14:14
Когось реально судили? Зато як прокурори заробили за рахунок цих хабарників. Спортивна рибалка від алкаша Луценка.

НОВИНИ: Кримінал

17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
» Всі новини