Українською міліцією зафіксовано шість випадків фатального застосування піротехніки

Працівниками міліції вживаються усі необхідні заходи для безпечного проведення новорічних свят. Зокрема, як повідомлялося, у новорічну ніч грубих порушень громадського порядку зафіксовано не було.

Українською міліцією зафіксовано шість випадків фатального застосування піротехніки

Всього ж у період з 31 грудня 2007 року до 3 січня 2008 року в державі відбулося понад 3,2 тис. масових заходів з нагоди святкування Нового року за участю понад 3,7 млн. осіб. У ці дні правопорядок забезпечували понад 31 тис. працівників органів внутрішніх справ, у тому числі понад 2,8 тис. – військовослужбовці внутрішніх військ МВС України.

У ході здійснення заходів щодо збереження святкових ялинок, недопущення незаконного вирубування хвойних дерев, встановлено контроль у місцях їх продажу органами внутрішніх справ зафіксовано понад 2,8 тис. правопорушень, за скоєння яких затримано та притягнуто до адміністративної відповідальності 2846 осіб.

Зокрема, на Вінничині працівниками Тульчинського райвідділу міліції було затримано громадянина, який з території лісорозсадника викрав 761 саджанець сосни. У Поліському районі Київської області працівниками міліції затримано трьох громадян, які в лісовому масиві здійснили порубку 229 ялинок. У місті Первомайську Миколаївської області затримано вантажівку, водій якої перевозив 990 дерев сосни без відповідних документів.

Працівниками міліції перевірено майже 20 тисяч місць можливої реалізації піротехнічної продукції, у тому числі 1,2 тис. торгівельних закладів, які мають відповідні ліцензії. У результаті цієї роботи встановлено 1127 випадків продажу піротехнічної продукції без відповідних документів та 901 місце незаконної торгівлі. З незаконного обігу вилучено майже 2,4 млн. одиниць піротехнічних виробів, з яких майже 2,2 млн. – петарди. За їх незаконну реалізацію до адміністративної відповідальності притягнуто 1789 осіб та 305 – за протиправне застосування піротехніки.

Так, у місті Тернополі на ринку у приватного підприємця, який не мав ліцензії на реалізацію піротехнічних засобів та сертифікату на зазначені товари, працівниками міліції вилучено 15385 піротехнічних виробів. У місті Чернівці під час перевірки одного з ринків за порушення встановлених правил торгівлі у громадянина С. вилучено 5097 одиниць піротехнічних виробів. У місті Євпаторія АР Крим під час перевірки одного з супермаркетів встановлено факт торгівлі приватним підприємцем піротехнічними виробами без відповідних документів. Вилучено 10240 одиниць піротехнічних виробів.

Упродовж трьох діб зафіксовано шість фактів травмування громадян внаслідок використання піротехнічних засобів, з яких п’ять – на Одещині.

Зокрема, 1 січня 2008 року в Одесі до міліції надійшло повідомлення про те, що на одній з баз відпочинку громадянин постраждав від спрацювання піротехнічного виробу. Під час виїзду на місце події було виявлено труп 23-річного місцевого мешканця. З’ясовано, що близько 00.30 останній, під час відзначення з друзями Нового року, вирішив запустити салют. Порушуючи правила безпеки при використанні піротехнічного засобу, він нахилився над піротехнічним виробом, який у цей момент спрацював. Унаслідок цього юнак отримав смертельне поранення в обличчя. Попередня причина смерті – відкрита черепно-мозкова травма.

Аналогічні випадки зафіксовано у Ширяївському районі на Одещині,  де внаслідок використання піротехнічного виробу 16-річний юнак отримав опік правого ока, та в Березівському районі, де 49-річна жінка отримала проникаюче поранення лівого ока. А в обласному центрі з цих же причин 30-річний чоловік зазнав поранення області лоба та кисті лівої руки і ще один одесит - опік лівого ока. У Харкові ж 1 січня о 05.10 до офтальмологічної лікарні звернулася 35-річна місцева мешканка у зв’язку з отриманням її неповнолітнім сином тілесних ушкоджень в результаті використання піротехнічного виробу, який потрапив йому в обличчя.

За усіма фактами травмування громадян проводяться відповідні перевірки.

ДЗГ МВС України
05 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:11
У Вільхівцях пожежа з літньої кухні ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
14:00
У Ключарках на Мукачівщині посеред подвір’я спалахнув автомобіль Фото новина
11:50
На трасі «Київ–Чоп» у масштабній ДТП постраждав водій із Закарпаття Фото новина
08:34
Рятувальники показали кадри ліквідації наслідків атаки на Закарпаття Фото новина
18:48
/ 1
В Ужгороді перевіряють інформацію про можливе закриття укриття під час тривоги
18:33
/ 1
ОВА повідомила про наслідки атаки дронів на Закарпаття Фото новина
17:39
У Виноградові сталася пожежа в квартирі
15:33
/ 7
Російські дрони атакували Закарпаття
09:10
На Хустщині сталася пожежа у житловому будинку Фото новина
09:00
/ 1
У Хустському районі зафіксували новий землетрус магнітудою 1,7 Фото новина
15:15
У селі Мала Добронь на Ужгородщині горів житловий будинок Фото новина
12:56
Сусіди разом із рятувальниками врятували будинок від пожежі на Ужгородщині Фото новина
09:12
/ 3
У Міжгір’ї стався конфлікт біля ТЦК із застосуванням зброї Фото новина
17:47
/ 2
У Львові з третього поверху ТРЦ впав 20-річний закарпатець Фото новина
16:57
У селі Концово чоловік натрапив на боєприпас часів Другої світової війни Фото новина
13:40
На Закарпатті неподалік Виноградова зафіксували землетрус Фото новина
11:07
На Закарпатті завершили гасіння пожежі, що охопила 75 гектарів лісу Фото новина
17:56
На Закарпатті через сказ у собаки запровадили карантинні обмеження
16:07
На Тячівщині надзвичайники врятували житловий будинок від пожежі Фото новина
14:41
На Ужгородщині посеред вулиці загорівся легковик Фото новина
09:09
В Ужгороді жінка забрала чуже немовля разом із візочком Фото новина
14:50
Сотні рятувальників і авіація борються з масштабною лісовою пожежею неподалік Воловця Фото новина
10:14
/ 4
Ужгородські патрульні врятували розгублену пенсіонерку Фото новина
09:03
На Мукачівщині триває ліквідація масштабної лісової пожежі Фото новина
11:44
На Ужгородщині під час пожежі загинув чоловік Фото новина
» Всі новини