Третій "Мідний чайник" літературно-музично-креативно "кипів" у Хусті

Третій щорічний арт-фест “Мідний Чайник” (організатор – Творча платформа “Омут”), що відбувся цими вихідними у Хусті, був не схожим на попередні, адже вражав різноманітністю програми, поєднанням різних видів мистецтв та залученням до дійства не тільки прогресивної студентської молоді, але й викладачів.

Третій "Мідний чайник" літературно-музично-креативно "кипів" у Хусті

Старі фотографії на новий лад від Яни Павлишинець відкрились для відвідувачів фотовиставки у “резиденції” омутівців. Пізнавальні та по-сучасному подані лекції у Хустській центральній міській бібліотеці від письменника й викладача УжНУ Михайла Рошка та архітектора Роберта Митричка про постмодернізм у літературі та архітектурі справили неабияке враження на присутніх, викликавши на цікаву запальну дискусію.

Вечір продовжився у центральному міському парку читаннями відвертих емоційних поезій у виконанні запрошених гостей: Наталі Кузьмак, Ярини Бурбон (Львів), Мирослава Гончарука-Хомина, Нелі Остапів (Ужгород). Водночас маленькі хустяни змогли відчути себе художниками і повправлятися у техніці малювання на воді “Ембру” під керівництвом Віктора Штефуци. Справжнього жару додав діджей з Ужгорода Олексій Уманський, якому вдалося розігріти “Мідний Чайник” до шалених градусів.

Та запальними танцями під соковитий вініл вечірка не завершилась, адже на охочих продовжити шалений синтез драйву, ритму і мистецтва чекав нічний сет PlayLizt з Павлом Куртяком. Відрадно, що молодь Хуста (зокрема голова Творчої платформи “Омут” Володимир Гримут, заступник і модератор Валерія Вайнраух) прагне і вміє організувати культурне й різноманітно насичене дозвілля для молоді. 

Олеся Чепелюк, Медіахуст

13 серпня 2017р.

Теги: Мідний чайник, Хуст

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини