Реклама B3

Угорець намагався поїхати з Закарпаття із прихованими 764 пачками сигарет, натомість позбувся автомобіля (ФОТО)

На митному посту «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС припинено спробу вивезення до країн ЄС тютюнових виробів. Незаконно перемісти сигарети через митний кордон намагався громадянин Угорщини.

Угорець намагався поїхати з Закарпаття із прихованими 764 пачками сигарет, натомість позбувся автомобіля (ФОТО)

Іноземець на митний пост заїхав автомобілем «VOLKSWAGEN TOUAREG» із словацькою реєстрацією. На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було направлено для проведення митного огляду.

Відтак у спеціально виготовленому тайнику працівники митниці виявили приховані від митного контролю сигарети. Зокрема, угорець хотів перемістити через митний кордон 764 пачки цигарок «COMPLIMENT» без акцизних марок України.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі проводиться документування порушення, вартість сигарет та транспортного засобу встановлюється, повідомили Закарпаття онлайн у ДФС у Закарпатській області.

 
10 серпня 2017р.

Теги: сигарети, угорець

Реклама B4

Коментарі

Вуву 11.08.2017 / 01:45:09
І вже найіздився і накурився ...

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

12:55
На Закарпатті за $6 000 та $11 000 намагалися переправити чоловіків до ЄС Фото новина
18:17
/ 1
На Закарпатті чоловіка засудили до 7 років за пограбування пенсіонерки Фото новина
17:13
/ 2
На Закарпатті підозрюваного у шахрайстві на 28,6 млн грн взяли під варту Фото новина
15:29
/ 3
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 2
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 3
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
» Всі новини