В Ужгороді "відловили" "резонансних" циганчат, що жебракували і токсикоманили на вокзалі (ФОТО, ВІДЕО)

У середу, 9 серпня, близько 15.30, небайдужі ужгородці звернулися до Служби у справах дітей Ужгородської міської ради з інформацією про безпритульних дітей, які перебували на території залізничного вокзалу і вживали токсичні речовини (нюхали клей). Заступник начальника та головний спеціаліст Служби у справах дітей виїхали для перевірки повідомлення.

В Ужгороді "відловили" "резонансних" циганчат, що жебракували і токсикоманили на вокзалі (ФОТО, ВІДЕО)

На вокзалі виявили трьох безпритульних дітей ромської національності віком 7-10 років, які займались жебракуванням, нюхали клей та перебували на території, прилеглій до залізничного вокзалу, без супроводу дорослих. Працівники служби у справах дітей викликали на місце події працівників патрульної поліції, спільними зусиллями встановили особи батьків, з’ясували місце проживання дітей та відвезли їх додому.

Після цього працівники міськради роз’яснили батькам необхідність належно виконувати батьківські обов’язки, працівники ж патрульної поліції склали на батьків протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 184 КУпАП. Крім того, працівники Служби у справах дітей повідомили батьків, що у разі повторення подібного випадку діти будуть вилучені та поміщені до обласного притулку для дітей, а щодо них буде порушено питання щодо позбавлення батьківських прав за систематичне ухилення від виконання батьківських обов’язків, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ужгородської міськради.

Раніше фото і відео циганчат-токсикоманів на залізничному вокзалі обласного центру Закарпаття створило резонанс в соціальній мережі Фейсбук.

Служба у справах дітей Ужгородської міської ради просить ужгородців не бути байдужими і при виявленні бездоглядних дітей повідомляти за номером служби 616232 або на 102.

10 серпня 2017р.

Теги: циганчата, токсикоман, Ужгород

Коментарі

Вуву 10.08.2017 / 16:50:53
Якщо відвезли дітей і попередили батьків ... Значить ... Хоч щось але робиться. І це вже добре.

Галя 10.08.2017 / 15:36:05
на халяву додому выдвезли

Спудей 10.08.2017 / 06:26:53
Пак нашо-сьте іх одловили? Дискриміновали!
Така фігля. Добру роботу зробила Служба та й патрульні...
Айбо до тих сомарів - шо малих, шо старих - никус не дійде! Завтра-позавтрі те саме.

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини