Голова Укрзалізниці поляк Балчун подав у відставку

Голова ПАТ "Укрзалізниця" заявив, що робота в УЗ була найскладнішою і найважливішою місією у його житті.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, коментуючи власну заяву про відставку.

"Виграний конкурс був для мене і несподіванкою, і викликом, і особистим випробуванням. Це була найскладніша і найважливіша місія в моєму бізнесовому житті", - заявив Балчун.

Він підсумував результати своєї роботи, заявивши, що фінансовий стан підприємства поліпшився за цей рік.

"За 6 місяців 2017 року за міжнародними стандартами фінансової звітності чистий прибуток становив 122,5 млн грн, що на 3,9 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2016 року", - повідомив Балчун.

"Вдалось досягти помітних успіхів в покращенні нашої кредитної політики. За період з червня 2016 року до липня 2017 року погашено фінансових зобов’язань на суму 8,7 млрд грн, при цьому кредитний портфель зменшився на 15%, або 6,6 млрд грн, і на 01.08.2017 становив 37,3 млрд грн", - написав Балчун.

"У 2016 році було сплачено 15,2 млрд грн податків та обов’язкових платежів до бюджету і державних цільових фондів. За 6 місяців 2017 року вже сплачено більше 8 млрд грн, що на 1,1 млрд грн більше, ніж за 6 місяців 2016 року", - додав він.

Голова УЗ заявив, що стан справ в УЗ був набагато складнішим, ніж можна було уявити.

"Ми стабілізували компанію, поліпшили всі економічні показники, підготували п’ятирічну стратегію, відновили репутацію компанії на міжнародній арені, повернулися на шлях інвестицій, запустили нові пасажирські сполучення", - написав Балчун.

"Щоденна критика також була для мене додатковою мотивацією. Водночас, я завжди розумів, наскільки стратегічним підприємством є УЗ і які обмеження це накладає у моїй діяльності з тієї прозаїчної причини, що я іноземець", - додав голова УЗ.

Він подякував своїй сім’ї та українцям, які його підтримували.

8 серпня Балчун написав пост у Фейсбуку, який дещо пояснює причини його звільнення.

"Сподіваюсь, вам не треба пояснювати справжню мету масованої кампанії чорного піару, активізовану проти мене останніми днями. За таких обставин, я мав би вже надцять разів звернутися до суду, але ж рік роботи в Україні мене багато чому навчив", - написав він, перебуваючи у відрядженні до Китаю.

"Все зроблене впродовж цього року в атмосфері щоденного негативного піару і навіть відкритого саботажу, дає підстави для гордості. На підбиття підсумків прийде час", - додав керівник УЗ.

Новим тимчасово виконуючим обов’язки голови "Укрзалізниці" призначено першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

09 серпня 2017р.

Теги: Балчун, Укрзалізниця

Коментарі

Вуву 10.08.2017 / 23:11:40
Із зарплатою в 500.000 гр.в місяць жив тут як сир в маслі ... То хайби вже не брехав публічно ... Бо ніщо (і ніхто) йому незаважало перевезти сюди свою сімю. А відкриті факти зловживань і корупційі при його "реформах" більш ніж достатньо ... Варто лишень переглянути підшивки газет ... Тай телевізійних репортажів було досить .
А та кількість днів які він прогулював то взагалі ... Можна вважати як саботаж ... І ніхто йому за це зарплату невідраховував ... Так що злодійство воно інтернаціональне .

НОВИНИ: Різне

20:17
Канадські монети та їхні особливості
20:12
Чим відрізняється терапевт від сімейного лікаря
19:07
Словаччина отримала €101 млн і фіцо вже підтримує вступ України в ЄС
05:42
Президент Словаччини готує скасований у січні візит в Україну
17:43
/ 3
фіцо: Словаччина не має підстав страждати через Україну
15:28
Чому ми боїмося просити допомоги: психологія сорому і онлайн-консультації
23:44
Авто з Європи vs. авто із США: що краще для українського ринку
06:44
Ізраїль атакував Іран
18:22
Гінгівіт у дітей: як батьки можуть розпізнати перші симптоми
17:33
ЄС презентував "рішучіший" пакет санкцій проти росії
03:56
Консультація психолога онлайн: 5 аргументів "за"
03:52
Особливості вибору годівниці для свиней
18:50
Рішення для котеджів: комфорт, тепло й естетика в кожному елементі
21:12
Безпека та естетика: чому сучасні господарі обирають паркан Ранчо
20:58
Як заощадити на купівлі бітумної черепиці?
19:58
Зоомагазин, що став домом для хвостиків: чому Petropolis вибирають з серцем?
19:57
Роликові ковзани проти скейтборду: що обрати для активного відпочинку?
18:25
Обираємо запчастини до пральної машини правильно: три критерії, які стануть у нагоді
23:57
Чому вибір бойлера онлайн має бути обдуманим і без поспіху
23:51
Військовий адвокат: які завдання вирішує та коли він потрібен?
23:15
Єврокомісія пригрозила угорщині через закон про боротьбу з незалежними медіа
23:43
Опитування: в угорщині опозиція обганяє партію орбана за рік до виборів
23:24
Половина угорців невдоволені правлінням орбана – опитування
22:49
5 типів прикрас, які підкреслять твій стиль цієї весни
03:21
/ 3
ЄС розробляє альтернативу переговорам про вступ України в обхід вето угорщини
» Всі новини