У затриманого на хабарі начальника відділу митного поста "Вилок" вилучено паспорт громадянина Угорщини, готівку і 700 тис євро в банках (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

У затриманого на хабарі начальника відділу митного поста "Вилок" вилучено паспорт громадянина Угорщини, готівку і 700 тис євро в банках (ФОТО)

Прокуратура Закарпатської області, оголосила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України начальнику відділу митного поста «Вилок», затриманому вчора при отриманні чергової суми  неправомірної вигоди - 400 доларів США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, посадовець вимагав від місцевого мешканця 1 тис дол неправомірної вигоди за сприяння у безперешкодному та неодноразовому переміщенні на митну територію України запчастин до транспортних засобів.

Під час проведення санкціонованих обшуків вдома у затриманого слідчі прокуратури та працівники УЗЕ в Закарпатській області НПУ вилучили паспорт громадянина іноземної держави на ім’я  затриманого та значні суми готівки. 

Крім того, правоохоронцями виявлено договори про наявність депозитних рахунків у митника та членів його сімї в іноземному та вітчизняному банках на загальну суму понад 700 тис євро. 

На даний час митник затриманий у порядку статті 208 КПК України. Прокуратура звернулась до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

09 серпня 2017р.

Теги: митник, паспорт, депозит, готівка

Коментарі

Вуву 2017-08-17 / 08:08:55
Апро ... то як ... Походить від копро...?

Вуву 2017-08-11 / 06:23:59
Да да подєржка мусить бити ... Но цей видно старався та наколотив 700.000 €... А тих дітваків смолявих із солотвина та било лем 400.000
А тоті хуни по телевізійі нам указууть ош ми ковдоші ... Та нич у нас ниє ...
Айбо у нас є ... Вшитко у нас є ... Но да ... попрятано вєзде ... Штоби сусіди не дуже завидовали. Но вот тільки вони тото поняти ніяк неможуть .

Арго 2017-08-10 / 13:34:55
Активніше обмежені, активніше пишіть. Набивайте авторитет прокурорам

Микола Вісник 2017-08-10 / 13:32:00
Йой щоби вам ті гроші поперек гортанки стали.

Орсаг 2017-08-10 / 12:56:19
Най Бітлян щось учителю виділить на пиво похмелитися, а не думає лиш як тому Манькурту квартиру купити.

Штефанюк 2017-08-10 / 09:47:59
Оце капец, обісрали Івана Сергійовича. Такого гонорового хлопця.

Пак 2017-08-10 / 09:29:07
Тьолки з ,,Трьох Горбів" максимум, бо нормальні на таке не подивляться

до знаючих 2017-08-10 / 09:19:45
а ко у Бітляна любовницями служить?

дід 2017-08-10 / 09:03:17
дідо Дюсій то старий Бенца.

до "до (мука)" 2017-08-10 / 08:59:50
ко такий діло Дюсі?

До (мука) 2017-08-10 / 07:47:40
Ти забув у своєму коментарі згадати дербака і дем'янчука, як по природі своїй непримиренні борці з корупцією. До прикладу - недавно дем'янчук у мукачівський місцевій прокуратурі страшенного корупціонера виявив, але забу шо враг не дремлет. Іван згадай 2015 і всі грішки свої і схаменись бо вже не загорами той час коли дідо Дюсі тебе не відмаже

Мука 2017-08-10 / 01:53:12
Василенко уже і так накосив капусти. А Бітляну дітей кормити і любовниць оплачувати. Гаврилу львівському ще треба нарешті на могилу батька поїхати. Так що прийдеться відхреститися Гладинцю великі суми

Вуву 2017-08-10 / 00:00:46
...клімкіна ...гройсмана і поРОШЕНко

Вуву 2017-08-09 / 23:58:23
Але найбільший "прикол" ... Що громадянин хунійі(іншойі крайіни) працював начальником укоайінського митного пункту.
Але це "делікатне" питання до наших клпорона гройсиана і порошенко .
Бо якщо можна одним ... То ... (цілком логічно) ... чого неможна другим ???

Вуву 2017-08-09 / 23:51:05
Або він мало "відстібав" на гору (не виконував план) і його за це вирішили прибрати ... Або ... Йде "зачиста" і "ротація кадрів" під когось іншого ... І розтавляютимуться нові "свойі люди".

Вуву 2017-08-09 / 23:44:54
Він уже зовсім несолодкий бо бабло точно як не прокурори то слідаки прихватять ... Так що в сізо йому солодитися буде нізащо ... Бо буде голой як мама народила ... А ті злдійі (і бандити) в законі дуже люблять такі грошовиті справи ... Ой як люблять.!

Роккі 2017-08-09 / 23:14:27
Берча Вася- підозрюваний по ч.3 ст.368кк. Ваську суши сухарі у вересні в суд, як діти в школу, а не тутка коментарі писулькай. Тона бурштину то не двигун по 100$!!!чекаєме тя з нетерпінням у сизо, солодкий ти наш

...... 2017-08-09 / 22:49:11
Васильович не шали бо пошкодуєш..........

Конті 2017-08-09 / 22:46:13
Гецянин су....а коли прийдеш у прокуратуру з явкою, тобі ж носили з вілка, хенеральський синок з тупорилою заточкою. Дав каращенко тобі пуд хвіст з пройоб по вілку)))) хту з сбу смотрящий по вілку?????

Петрович 2017-08-09 / 22:41:19
Уткинеся Гладинець та розбереся по понятіях. Ун яйця Василенкові удріже і завісит Симчері на нус.

НОВИНИ: Кримінал

22:15
В Ужгороді авто врізалося в дорожній знак, водій утік
13:32
За добу на Закарпатті виявили 10 п‘яних водіїв
13:20
/ 1
Водій УАЗа, який вчора перекинувся у Великому Бичкові, був п'яний
11:28
/ 2
У Солотвині в пасажира BMW X5 з водієм під наркотиками виявили пістолет
11:00
/ 3
П'яти учасникам "циганського" ОЗУ з Мукачівщини обрано запобіжні заходи
21:40
/ 1
ФОТОФАКТ. На Рахівщині посеред дороги перекинувся УАЗ
13:58
У Мукачеві під час п'яної сварки чоловік убив співмешканку, вдаривши її ножицями в груди
09:21
/ 1
На Хустщині затримали одного з двох "напарників", що викрали з-під будинку пенсіонера ВАЗ
20:19
Чоловіка, який на Великоберезнянщині підпалив односельця, взято під варту на 2 місяці
17:54
/ 15
Скандал в Ужгороді: "корупційна парковка" в центрі міста належить команді мера Андріїва
14:02
Мешканців Тячівщини, в чиїм позашляховику знайшли рушницю та ножі, перевіряють на причетність до браконьєрства
13:52
/ 1
На Закарпатті затримали фігурантів ще одного злочинного угруповання, які вимагали кошти з місцевих мешканців
12:48
/ 2
На Закарпатті викрили схему незаконного імпорту товарів на територію України
12:19
Закінчився термін самоізоляції у перших 353 мешканців Закарпаття
11:18
13-річний школяр на Рахівщині чотири рази викликав поліцію на замінування, пожежу та бійку у місцевій школі
11:09
На Великоберезнянщині під час сварки чоловік вилив на односельця горючу рідину, підпалив і втік
11:05
У Мукачеві чоловік, який уже мав проблеми із законом, викрав авто у пенсіонера
22:22
/ 7
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 6
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 3
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
21:59
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді вкрали бронзовий портфель у пам'ятника Рошковичу
19:53
/ 5
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
» Всі новини