На Мукачівщині зловили тракториста напідпитку, а на Тячівщині нетверезий водій ВАЗу ледь не втрапив у ДТП

Загалом за добу на Закарпатті зловили 7 нетверезих водіїв. Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння задокументовано в Ужгородському, Мукачівському, Тячівському, Виноградівському, Перечинському та Іршавському районах.

На Мукачівщині зловили тракториста напідпитку, а на Тячівщині нетверезий водій ВАЗу ледь не втрапив у ДТП

У селі Оноківці Ужгородського району наряд ГШР зупинив автомобіль «Таврія», на якому не горів задній габарит. За кермом перебував місцевий житель, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Водія доставили в наркодиспансер Ужгорода, де лікарі діагностували середню ступінь сп’яніння. Водійського посвідчення чоловік не має, бо його позбавили раніше права керування за аналогічне правопорушення. Тепер на чоловіка склали адмінпротокол за повторне керування в стані алкогольного сп’яніння.

У Солотвині на Тячівщині правоохоронці зупинили автомобіль «ВАЗ-11183», водій якого ледь не потрапив в аварію. За кермом перебував житель Івано-Франківської області, який був у стані аолкогольного сп’яніння і спробував чинити непокору працівникам поліції. Його доставили в районну лікарню, де виявили 1,4 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи відповідні адмінпротоколи. Водійське посвідчення вилучили, а машину затримали на штрафмайданчик.

У селі Великі Лучки Мукачівського району працівники поліції зупинили трактор марки «Т-16МТ». Як з’ясувалося, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. У нього виявили 2,85 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол і вилучили водійське посвідчення. Трактор передали тверезому водію.

У селі Завидово Мукачівського району поліцейські зупинили автомобіль «Volkswagen Gоlf», водій якого не був пристебнутий паском безпеки. Керував автомобілем житель Іршавського району, який не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол. Від керування правопорушника відсторонили. 

У Перечині ввечері наряд ГШР зупинив автомобіль «Нива», який створював на дорозі аварійну ситуацію. Керував машиною місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідчення водій відмовився, на нього склали відповідний адмінпротокол і вилучили водійське посвідчення. Машину передали тверезому водієві.

У селі Букове Виноградівського району наряд ГШР зупинив мопед марки «Viрer», який не мав номерного знака, а водій їхав без шолома. За кермом перебував  житель села Велика Копаня Виноградівського району, який не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від медосвідчення відмовився. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи. 

Іршавські ГШР-івці зупинили вночі на автодорозі в селі Ільниця автомобіль «ВАЗ-2107», на якому не горіли задні габарити. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. До того ж, чоловік взагалі не має посвідчення водія.  Драгер виявив у нього 1 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи і відсторонили від керування.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування в стані алкогольного сп’яніння) буде направлено в суд для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

08 серпня 2017р.

Теги: тракторист, водій

НОВИНИ: Кримінал

16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
» Всі новини