Ситуацію довкола сміттєзвалища у Дубрівці на Іршавщині вдалося стабілізувати – РДА

Сьогодні, 3 серпня, у малому залі засідань Іршаської РДА проведено робочу зустріч із засновником фірми «Zempres» (Словацька республіка) паном Деканом щодо вирішення питання подальшого функціонування полігону твердих побутових відходів, що на території Дубрівської сільської ради.

Ситуацію довкола сміттєзвалища у Дубрівці на Іршавщині вдалося стабілізувати – РДА

На зібранні були присутні голова Іршавської РДА Олександр Горін, заступник райдержадміністрації Іван Мошкола, заступник голови районної ради Володимир Половка, керівник апарату РДА Олег Козенюк, директор ТзОВ «ЕКО-Ір» Іван Ломага, депутат районної ради Валерій Василець та представники громади с. Дубрівка.

Словацький інвестор повідомив, що розроблено проект, який передбачає будівництво підприємства по сортуванню та утилізації твердих побутових відходів відповідно до європейських норм, однак через вкрай нестабільну ситуацію в Україні європейські банки відмовляються фінансувати даний проект. 

Жителі села Дубрівка вкрай стурбовані ситуацією, та в результаті двохгодинної жвавої дискусії між представниками громади с. Дубрівка, районною владою та ТзОВ «ЕКО-Ір» укладено протокол спільних дій щодо подальшого функціонування полігону твердих побутових відходів. 

У свою чергу пан Декан та керівник району Олександр Горін пообіцяли й надалі шукати потенційних донорів фінансування проекту будівництва сміттєпереробного заводу.

03 серпня 2017р.

Теги: сміттєзвалище, Дубрівка

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 6
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини