Від нинішнього ранку рух по вулиці Заньковецької в Ужгороді – експериментально двосторонній (ФОТО)

На вулиці Заньковецької в Ужгороді - на відрізку від Сечені до Грушевського - сьогодні в якості експерименту започаткували двосторонній рух для легкового транспорту.

Від нинішнього ранку рух по вулиці Заньковецької в Ужгороді – експериментально двосторонній (ФОТО)

Працівники патрульної поліції спілкуються з водіями, пояснюють, що запроваджено двосторонній рух, що потрібно їздити не за звичкою, а дивитися за дорожніми знаками. Жодних штрафних санкцій не накладають, кілька днів проводитимуть роз'яснювальну роботу, зокрема і з тими водіями, які припаркували свої автівки на вулиці і заважають руху інших автомобілів.

Напередодні комунальні служби встановили відповідні дорожні знаки з метою заборони зупинок легкового автомобільного транспорту і несанкціонованих стоянок.

Нагадаємо, рішення про експериментальне запровадження двостороннього руху на вулиці Заньковецької, де нещодавно провели ремонт дорожнього покриття, прийняли на нещодавньому засіданні виконкому міської ради. Мета - полегшити пересування автомобілістів вулицями міста та можливість розвантажити паралельні вулиці.

Питання попередньо розглядали на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту. На інших ділянках вулиці Заньковецької вже здійснюється двосторонній рух автомобільного транспорту.

За місяць експерименту буде вивчено, наскільки ефективним є таке скерування транспорту.

03 серпня 2017р.

Теги: рух, Заньковецької

Коментарі

Генек 04.08.2017 / 06:57:49
Читателю, а это мы увидим, когда весной вместе со снегом сойдет асфальт, как обычно

Читатель 03.08.2017 / 21:21:59
Уважаемый Генек! Давайте, не будем ныть. ))) Сделано, всё же, в городе, в этом году, немало. Причем, очень даже хорошо.

Второе. Ул. Заньковецкой, как раз, сделали тоже. Пусть и наполовину, и только лишь проезжую часть, но сделали отлично!

Генек 03.08.2017 / 18:36:15
то як з велодорожками - хочеться і нич не робити, і попіаритися, шо зробили) результат - менше нуля, бо лиш ресурси впусту потрачені.

Читатель 03.08.2017 / 13:41:39
А как так получилось, что улицу Заньковецкой изначально спроектировали неправильно, и также неправильно застроили? До сих пор меня этот вопрос мучает.

Но, возможно, ее будут когда-то расширять. И на этот шаг пойти придется, исправив тем самым "ошибки КПСС". Правда, расширение проезжей части не обойдется без вырубки деревьев, да и пешеходная часть будет сужена, не без этого.

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини