У Боздоському парку в Ужгороді проведуть фестиваль "дворових ігор" та планують алею міст-побратимів

В Ужгороді відбулася прес-конференція, головною темою якого стала діяльність комунального підприємства «Під замком», яке опікується парками міста. Йдеться про Боздоський та Підзамковий парки, управління якими здійснює віднедавна КП «Під замком».

У Боздоському парку в Ужгороді проведуть фестиваль "дворових ігор" та планують алею міст-побратимів

Дмитро Свирид, директор КП «Під замком» розповів, що 30 травня сесією міської ради прийнято рішення про відновлення роботи очолюваного ним підприємства, а згодом вирішено, що воно опікуватиметься і Боздоським парком. Йшлося про плани щодо розвитку парків, проекти тощо.  

Дмитро Свирид зауважив, що працював 12 років в міській раді, а також у Закарпатському центрі туризму. Відтак поінформував про плани щодо парків, зокрема, про розвиток мотузкових атракціонів. 22 липня у Підзамковому парку відкрили ще один спеціальний мотузковий маршрут - «Адреналін» протяжністю 1000 метрів.

У «Боздоському парку» і надалі триватимуть свята, готуються вже до Дня міста. Наразі планують фестиваль «дворових ігор», щоб нагадати дітям веселу і командну альтернативу гаджетам. У планах – облаштування алеї міст-побратимів. «Вже обговорювали цю ідею із міським головою. Думаю, це було би дуже доречно і гарно, оскільки Ужгород активно розвиває співпрацю із містами-побратимами, є кілька спільних  проектів і це було би дуже символічно», – зазначив Дмитро Свирид. Директор КП розповів про плани відновити можливість проведення концертів. Дбають і про спортивну та фізкультурну зону. 

Паркове підприємство співпрацює із патрульною поліцією: стартував проект «Дитяча паркова поліція». «Щоб діти з дитинства розуміли, що є закон, порядок і є представники закону», - пояснив Д. Свирид. Наразі це діти зі «шкільної поліції», які на час канікул патрулюватимуть парк. 

За словами директора, проблемою для парку залишається нестача робочих рук, а також можливість роботи парку взимку. Дмитро Свирид зауважив, що керівництво планує працювати прозоро і відкрите до пропозицій та зауважень. Адміністрація готова вислухати усі пропозиції мешканців щодо того, якими б вони хотіли бачити ці два парки. Вже цієї неділі, 30 липня, запрошують усіх охочих на зустріч у Боздоському парку о 12.00, а о 16.00 – у парку «Підзамку» біля сцени. 

 
25 липня 2017р.

Теги: парк, алея, ігри

НОВИНИ: Соціо

13:42
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Трещаком Фото новина
15:12
/ 1
Закарпаття представили на Всеукраїнському туристичному саміті у Львові Фото новина
14:17
У Мукачеві розквітла унікальна двоколірна сакура Фото новина
12:35
У Верхньому Бистрому на Хустщині провели в останню путь воїна Василя Бодню Фото новина
09:03
/ 1
До «Сакура Фест» в Ужгороді підготували безкоштовні екскурсії Фото новина
08:14
Прикордонника із Закарпаття нагородили посмертно орденом «За мужність» Фото новина
19:14
На Тячівщині зіткнулися три автомобілі Фото новина
18:19
/ 1
В Ужгороді на Закарпатській облаштують додаткову смугу Фото новина
17:26
На війні з рф поліг Герой із села Водиця на Ужгородщині Анатолій Фіцай Фото новина
16:19
/ 1
На Закарпатті з початку року вогонь знищив понад 570 гектарів сухостою Фото новина
15:07
/ 1
У пункті пропуску «Тиса» знайшли мікроавтобус у міжнародному розшуку Фото новина
14:34
/ 2
Водій мотоцикла під наркотиками влаштував ДТП і тікав від патрульних Фото новина
13:35
/ 2
Стала відома подальша доля вилучених на Закарпатті стародруків Фото новина
12:33
/ 1
У Білках на Хустщині попрощалися з полеглим на війні з рф воїном Петром Біксеєм Фото новина
11:13
Військовий з Углі отримав почесний нагрудний знак «Золотий хрест» Фото новина
10:13
/ 1
У Велятині на Хустщині повідомили про загибель на війні захисника Юрія Марченка Фото новина
08:56
/ 7
Сьогодні в Ужгороді стартує «Сакура Фест»
00:47
У понеділок у Мукачеві попрощаються з Юлієм Калі, що загинув ще в грудні 2024-го Фото новина
17:52
Після восьми місяців неволі додому повернувся військовий із Хустщини Фото новина
16:53
27 старовинних книг намагалися вивезти за кордон через Закарпаття Фото новина
14:18
/ 1
Рятувальники ліквідували 9 пожеж сухої трави за один день Фото новина
14:16
У селі Залом на Хустщині попрощаються із полеглим Героєм Богданом Мигалко Фото новина
14:12
Понад 30 сімей загиблих захисників отримають допомогу від Ужгородської міськради
13:06
У Тересві на Тячівщині повідомили про загибель військовослужбовця Олександра Шафара Фото новина
13:02
/ 3
В Ужгороді депутати міської ради не підтримали жодну з петицій щодо забудови Ботанічної набережної Фото новина
» Всі новини