На Закарпатті оголошено дні жалоби за полеглими в російсько-українській війні

Так, за добу України втратила на фронті девятьох кращих синів. Серед полеглих смертю хоробрих - і два закарпатці.

На Закарпатті оголошено дні жалоби за полеглими в російсько-українській війні

На східних рубежах - чергове загострення: російсько-терористичні війська активізували обстріли українських позицій. Унаслідок ворожих обстрілів лише за 1 добу 20 липня загинули 9 військовослужбовців. Боронячи українську землю від окупанта загинули і два закарпатці.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 19 липня під час обстрілів у районі Зайцевого отримав численні осколкові поранення, від яких згодом і помер, мешканець Виноградівщини Золтан Балаж. Учора Героя, котрому на момент загибелі було лише 22 роки, поховали у рідному Королеві.

А за день, 20 липня, на Закарпаття надійшла вже нова трагічна звістка про загибель ще одного юного оборонця: в результаті обстрілу опорного пункту 128-ї бригади від вогнепального поранення в голову загинув 22-річний Сергій Гладкий зі Страбичова, що на Мукачівщині.  

За два дні Закарпаття втратило одразу двох кращих синів. Ці дні область плаче, проводжаючи їх в остінню путь. Однак, до останнього реакції влади на важку втрату, окрім формальних слів співчуття на офіційних сайтах, не було. Відтак закарпатські волонтери самостійно оголосили жалобу за полеглими, закликаючи краян підтримати її та вшанувати пам'ять Героїв. Задля цього всього лише на три дні просять відмовитися від гучних пісень, звеселянь і бучних святкувань. 

А вже нині, услід за ініціативою волонтерів, про оголошення днів жалоби повідомили в Закарпатській ОДА. Так, за розпорядженням голови ОДА, 21-22 липня оголошені на Закарпатті днями жалоби за полеглими на Донбасі бійцями 128-ї ОГПБ. Згідно з розпорядженням, державні прапори на адміністративних будівлях будуть приспущені, органам державної влади, місцевого самоврядування, а також телерадіокомпаніям рекомендовано обмежити проведення і трансляцію розважальних заходів.

21 липня 2017р.

Теги: жалоба

НОВИНИ: Соціо

13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
02:20
/ 3
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 3
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 5
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
» Всі новини